X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Beijing Capital

już od 1829 zł
28 lip 04 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Beijing Capital

Bilety lotnicze Polska Beijing Capital

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
22 mar (pią)
Air France
Pekin
05 kwi (pią)
China Southern Airlines
Warszawa
22 mar (pią)
Air France
Pekin
08 kwi (pon)
China Southern Airlines
Warszawa
22 mar (pią)
Air France
Pekin
09 kwi (wto)
China Southern Airlines
Warszawa
27 mar (śro)
Air France
Pekin
02 kwi (wto)
China Southern Airlines
Warszawa
27 mar (śro)
Air France
Pekin
05 kwi (pią)
China Southern Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Beijing Capital

Przewodnik po lotach Katowice Beijing Capital

W jaki sposób dzieje się wchodzenie do samolotu Katowice - Beijing (Beijing Capital)

Żeby móc polecieć w wymarzoną podróż Katowice - Beijing (Beijing Capital) powinniśmy najpierw wykonać odpowiednie etapy. To po to, abyśmy mieli szansę bezpiecznie lecieć oraz żeby wszystko odbyło się w zgodzie z założeniami. Trzeba wcześniej zobaczyć, jak wygląda to wejście do samolotu na lot Katowice - Beijing (Beijing Capital), abyśmy później się niepotrzebnie nie stresowali.

Najpierw odprawa, następnie poczekalnia odlotów

W pierwszej kolejności musimy się przygotować do odprawy i kontroli bezpieczeństwa. Gdy te już będą przeprowadzone, będziemy proszeni o przejście do poczekalni odlotów. Tutaj będziemy mogli sprawdzić, przez którą bramkę powinniśmy przejść, aby wejść do samolotu i wykorzystać bilet na tanie loty Katowice - Beijing (Beijing Capital). Czasami to przejście będzie się odbywało przez przechodzenie specjalnym rękawem. Odmiennym razem na pokład będziemy przewiezieni specjalnym busem. Na tych samych monitorach co numer przejścia, jest pokazana również godzina, o której możemy przez takie wejście przejść. Możemy być przekonani, że także tanie loty Katowice - Beijing (Beijing Capital) mają to wszystko wspaniale zorganizowane.

Kto będzie miał pierwszeństwo przy wejściu na lot Katowice - Beijing (Beijing Capital)?

Wszyscy przewoźnicy dokładają starań, żeby ułatwić wchodzenie pasażerom, którzy wyrazili zgodę korzystać z ich usługi. Dlatego na tanie loty Katowice - Beijing (Beijing Capital)w pierwszej kolejności wprowadzane są osoby z dzieciakami, niepełnosprawni oraz kobiety w ciąży. Jeżeli wykupiliśmy taką opcję, to też możemy liczyć na to, że wsiądziemy na pokład Katowice - Beijing (Beijing Capital) w pierwszej turze. Tak samo na pierwszeństwo mogą liczyć te osoby, które posiadają wykupione karty lojalnościowe. Trzeba się zorientować czy możemy liczyć na to pierwszeństwo. Jeśli nie, to musimy się zastanowić, czy nie zapłacić odrobinę do najtańszego biletu, aby takie pierwszeństwo uzyskać.

Jeśli prędzej zorientujemy się, jak będzie wyglądało wejście do samolotu Katowice - Beijing (Beijing Capital), to może się okazać, że daną procedurę przejdziemy spokojniej i nie będziemy się denerwować. Przez to trzeba sprawdzić jak to wygląda, czego możemy się tutaj spodziewać, a również na jakie korzyści możemy tu się nastawić.