X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Belgrad

już od 536 zł
03 paź 10 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Belgrad

Bilety lotnicze Katowice Belgrad

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
27 paź (wto)
LOT
Belgrad
01 lis (nie)
LOT
Katowice
28 paź (śro)
LOT
Belgrad
31 paź (sob)
LOT
Katowice
30 paź (pią)
LOT
Belgrad
31 paź (sob)
LOT
Katowice
25 lis (śro)
LOT
Belgrad
30 lis (pon)
LOT
Katowice
26 paź (pon)
LOT
Belgrad
30 paź (pią)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Belgrad

Przewodnik po lotach Katowice Belgrad

Odsprzedaż biletu lotniczego innemu podróżnemu – czy to możliwe?

Upolowałeś bilet w tanich lotach  Katowice - Belgrad kilka tygodni przed podróżą, jednakże w międzyczasie stało się coś i nie możesz skorzystać z niego? Pierwsza myśl oczywiście brzmi: „odsprzedać komuś”. Dowiedz się, czy masz taką możliwość i co trzeba przedsięwziąć.

Odsprzedanie biletu lotniczego

Firmy lotnicze, zarówno tanie loty Katowice - Belgrad, jak i standardowe, umożliwiają sprzedaż miejsca w samolocie komuś innemu. Jednak istnieje kilka warunków. Musisz pamiętać, że są to bilety przypisane do konkretnego podróżnego, dlatego nadrukowano na nich twoje dane. Dlatego bilet można sprzedać odpowiednio wcześniej i zrobić to oficjalnie.

Odsprzedanie lub oddanie biletu musisz zgłosić do linii lotniczych przynajmniej kilka dni przed wylotem. W tym czasie trzeba wykonać przebukowanie biletu i wprowadzić dane innej osoby. Związane jest to oczywiście z dodatkową opłatą, która niestety jest dość wysoka.

Odwołuj lot bez straty

Jeżeli nie znajdziesz kogoś, kto kupiłby od ciebie bilet, bywa tak, że podróż po prostu przepadnie, możesz stracić również wpłacone środki. Jednakże możesz się ubezpieczyć przed taką ewentualnością.

Wykupienie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z biletu to wspaniałe rozwiązanie. Można je wykupić w czasie kupowania biletów. Dzięki niemu, kiedy przydarzy się jakiś wypadek, czyli przykładowo ze względu na problemy zdrowotne lub rodzinne, możesz bez konsekwencji odwołać wyjazd. Tradycyjne linie lotnicze i tanie loty Katowice - Belgrad nie zażądają od ciebie żadnej rekompensaty, a towarzystwo ubezpieczeniowe odda ci kwotę wydaną na bilet.

Linie lotniecze

Obowiązkowo zobacz, jakie linie lotnicze latają na trasie Katowice - Belgrad