X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Berno

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
08 lip 15 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Berno

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Katowice Berno

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Berno

Przewodnik po lotach Katowice Berno

Powinniśmy przejść odprawę przed podróżą Katowice - Berno

W końcu nadeszła ta chwila. Bilet zakupiony za jedyne jest wykorzystany, a my mamy prawo spełnić swoje założenie o zwiedzaniu zagranicznych miast. Jednak nim będziemy znajdować się na pokładzie samolotu Katowice - Berno powinniśmy przejść odprawę, podczas której zostanie przejrzane, czy wszystko jest w porządku i czy rzeczywiście mamy prawo lecieć. Bez względu na wybór przewoźnika, odprawa za każdym razem będzie wyglądać identycznie, a więc trzeba się prędzej z nią zapoznać, żeby wiedzieć, co się stanie.

Musimy się pojawić sporo przed lotem Katowice - Berno

Co ważne musimy pamiętać, że mamy się zjawić na lotnisku nie później, niż 2 godziny przed startem. Wówczas będziemy mogli spokojnie sprawdzić, na specjalnych monitorach, gdzie odbywa się odprawa na nasz samolot Katowice - Berno oraz do jakiej bramki musimy się wybrać. Warto przy tym zapamiętać, aby już trochę wcześniej przyszykować niezbędne dokumenty, takie jak dowód osobisty lub paszport, kod rezerwacji lub bilet papierowy, jeśli taki mamy na tanie loty Katowice - Berno. W tym miejscu również będziemy mogli zdać bagaż rejestrowany, jeżeli taki zabraliśmy na lot Katowice - Berno. Po tych wszystkich sprawach, otrzymamy kartę pokładową, dzięki której będziemy mogli znaleźć się na pokładzie samolotu.

Później kontrola bezpieczeństwa przed podróżą Katowice - Berno

Nim w końcu to nadejdzie, będziemy musieli przejść jeszcze kontrolę bezpieczeństwa. Tanie loty Katowice - Berno podchodzą do tego bardzo skrupulatnie, więc pamiętajmy, aby do podstawionego koszyka włożyć różne przedmioty typu: telefon, klucze, pasek, jak i sprzęty elektroniczne. Sprzęty dobrze mieć na górze naszego bagażu kabinowego, ponieważ wtedy wszystko pójdzie szybciej oraz płynniej. Wówczas po tak odbytej odprawie oraz kontroli, możemy przejść przez bramkę, z której będzie następowało wsiadanie na pokład.

Wiedzmy, że wszystko będzie tu rzetelnie sprawdzane, a więc musimy się wykazywać spokojem oraz znacznie wcześniejszym zjawieniem się na lotnisku. To będzie dla naszego bezpieczeństwa. Nie istotne, że wybieramy się w rzeczywiście najkrótszy lot . Tanie loty Katowice - Berno mają odpowiednie zasady na temat odprawy i kontroli, więc się ich trzymają.