X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Bilbao

już od

30 wrz 07 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Bilbao

Bilety lotnicze Katowice Bilbao

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Bilbao

Przewodnik po lotach Katowice Bilbao

Przewożenie lekarstw w bagażu podręcznym w tanich lotach Katowice - Bilbao

O ile kwestia przewozu przekąsek i płynów w samolocie jest wszystkim bardzo dobrze znana, o tyle przewóz lekarstw czasami budzi niepokój i kontrowersje. Podpowiadamy, jakie leki możesz zabrać ze sobą na pokład i jakie są warunki przewoźników co do tego.

Przewożenie leków w bagażu podręcznym

Zgodnie z przepisami pasażerowie mogą zabrać ze sobą lekarstwa w bagażu podręcznym. To wspaniała wiadomość dla osób podróżujących w ofercie tanich lotów Katowice - Bilbao, z takiego powodu, że z reguły zabierają oni jedynie taki bagaż. Powinno się wszystkie lekarstwa zapakować do przezroczystej torebki, dzięki czemu szybciej przejdziesz odprawę.

Możesz transportować w zasadzie medykamenty każdego rodzaju. W bagażu podręcznym mogą znaleźć się lekarstwa ogólnodostępne, wydawane bez recepty (tabletki na ból gardła, sprayw do nosa czy maści). Możesz też zabierać krople do oczu i środki dezynfekujące i masz możliwość zabrać więcej niż sto mililitrów. W bagażu podręcznym masz możliwość wziąć ze sobą też medykamenty przpisywane na receptę przez specjalistę. Jednak to podlega kolejnym zasadom.

Przewóz lekarstw na receptę

Medykamenty przepisywane na receptę także możesz przewieźć w bagażu podręcznym. Nieistotne, czy udajesz się w podróż tanimi lotami Katowice - Bilbao, czy wybierasz regularne linie lotnicze – w obu opcjach masz możliwość wziąć ze sobą leki do samolotu. Należy tylko powiedzieć przy odprawie, że masz je ze sobą.

Leki sprzedawane na receptę od czasu do czasu jednakże mogą nie przejść kontroli. To dlatego, że w różnych państwach są inne przepisy dotyczące ich wydawania i przepisywania. W związku z tym także możesz zostać poproszony o potwierdzenie autentyczności leków, co oznacza, że po prostu musisz okazać konkretną dokumentację. Najczęściej wystarczy krótkie zaświadczenie od lekarza.

Przewoźnicy

Obowiązkowo sprawdź, jacy przewoźnicy kursują na trasie Katowice - Bilbao