X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Bolonia

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
12 mar 19 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Bolonia

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Katowice Bolonia

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Katowice Bolonia

Przewodnik po lotach Katowice Bolonia

Najtańsze połączenia Katowice-Bolonia - sprawdź ofertę najtańszych biletów lotniczych na FRU.PL! Jeśli planujesz podróż z Katowic do Bolonii powinno się zabrać się za to od przeszukania podróży samolotem w kierunku do Bolonii. Porównaj opcje najtańszych połączeń wszystkich istniejących linii lotniczych oraz rezerwuj najlepszy bilet Katowice-Bolonia.

Przelot w jedną stronę zajmuje od 1h 40min. Selekcjonując opcje linii lotniczych do Bolonii wskazane jest roztrzygnąć między dwoma czynnikami: opłatę i wygodę podróży. Podróż samolotem Polska-Włochy zaleca się rezerwować od 78 zł. Kupuj bilety tylko na FRU.PL!

Przelot z Katowic do Bolonii proponują operatorzy lotów:

Sprawdzaj połączenia lotniczejak najszybciej - nawet ponad 3 miesiące przed podróżą - a następnie rezerwuj bez zobowiązań najtańszy przelot z Katowic do Bolonii. By mieć szansę na promocyjne tanie latanie Katowice-Bolonia przetestuj wyniki wyszukiwarki ofert lotów FRU.PL! Wybierz lotnisko z którego lecisz i cel podróży , wstukaj daty dla lotu a następnie kliknij przycisk Szukaj. Zobacz oferty znalezionych przelotów i utwórz rezerwację najtańszych połączeń do Bolonii.

Rekomendujemy też zobaczyć ciekawe oferty na tanie loty z Katowic albo też tanie loty do Bolonii z Polski. Czasami można wyszukać tam promocyjne bilety lotnicze linii pokazujące atrakcyjne taryfy tanich lotów dla podróżujących w te miejsca.

Do Bolonii wylecisz też z:

Z Katowic jest możliwość lecieć również do:

FRU.PL posiada wśród usług również ubezpieczenie dla podróżnych m.in. do kraju: Włochy . Polecamy dodatkowo weekendowe pakiety dzięki którym możesz wykupić nie wyłącznie przelot , ale jeszcze nocleg. Kupując w pakiecie zapłacisz mniej.