X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Katowice Bolonia

już od 120 zł
11 gru 18 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Bolonia

Bilety lotnicze Polska Bolonia

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
18 gru (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bolonia
24 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
18 gru (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bolonia
27 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
20 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bolonia
27 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
24 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bolonia
27 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
23 gru (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bolonia
27 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Katowice Bolonia

Przewodnik po lotach WizzAir Katowice Bolonia

Warto nabyć ubezpieczenie na lot Katowice - Bolonia linią Wizz Air

W czasie podróży być może zdarzy się mnóstwo sytuacji. Nie ma znaczenia, czy korzystamy z ofert najwspanialszych przewoźników , i tak nie będziemy mogli przewidzieć wszystkiego. Przez to opłaca się skorzystać z oferty FRU.pl oraz zgodzić się na zakup ubezpieczenia na przelot Katowice - Bolonia linią Wizz Air. Od nas zależy, co będzie ono obejmowało, ale im więcej okaże się być tych wytycznych, tym będziemy się czuli spokojniej.

Na lotach Katowice - Bolonia linią Wizz Air także mamy szansę je nabyć

Nawet jeżeli zdecydujemy się zarezerwować tanie loty Katowice - Bolonia linią Wizz Air, to mamy możliwość zgodzić się na zakupienie ubezpieczenia. Mamy możliwość ubezpieczyć swój bagaż, można zabezpieczyć się przed nieprzewidzianymi wydarzeniami w czasie lotu Katowice - Bolonia linią Wizz Air. Dodatkowo opłaca się szukać najtańszego biletu , bo nie będzie on miał wpływu na wartość ubezpieczenia, które będziemy mogli zakupić. Wchodząc na stronę FRU.pl będziemy mieli możliwość, nie tylko znaleźć najkrótsze loty , ale również w jednym miejscu uzyskać wszystkie konieczne wiadomości odnośnie oferowanego ubezpieczenia. To oznacza, że spokojnie możemy liczyć na wsparcie w wykupieniu tego, które dla nas będzie najbardziej korzystne.

Wykupić je trzeba przy każdym locie

Nie ważne, czy lecimy w celach biznesowych czy osobistych, tego typu ubezpieczenie na przelot Katowice - Bolonia linią Wizz Air należy kupować za każdym razem. Możemy się rozchorować na miejscu, a wówczas z ubezpieczenia pokrywany jest koszt leczenia. Jeśli okaże się, że tanie loty Katowice - Bolonia linią Wizz Air będą miały spóźnienie lotu, to również będziemy mogli starać się o zadośćuczynienie finansowe. Co więcej, jeśli nabędziemy ubezpieczenie, to zawsze będziemy mogli oczekiwać pomocy prawnej albo telefonicznej. To spowoduje, że podczas naszej wyprawy Katowice - Bolonia linią Wizz Air będziemy mogli się czuć bezpieczniej, czyli sporo skorzystamy z takiej wyprawy.

Trzeba zobaczyć, jakie tanie loty Katowice - Bolonia linią Wizz Air będą nam proponowane, ale nigdy nie możemy zapominać o przejrzeniu propozycji nabycia ubezpieczenia. To trochę podniesie wydatki na podróż, lecz nie możemy przewidzieć co się stanie w czasie naszej podróży. Dzięki takiemu ubezpieczeniu będziemy ochraniani, więc może się okazać, że w sytuacji leczenia albo zaginionego bagażu, poniesiemy mniejsze wydatki.