X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Katowice Bolonia

już od 731 zł
16 lip 23 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Bolonia

Bilety lotnicze Katowice Bolonia

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
20 lis (pią)
Lufthansa
Bolonia
23 lis (pon)
Lufthansa
Katowice
23 lis (pon)
Lufthansa
Bolonia
25 lis (śro)
Lufthansa
Katowice
23 lis (pon)
Lufthansa
Bolonia
24 lis (wto)
Lufthansa
Katowice
10 wrz (czw)
Lufthansa
Bolonia
21 wrz (pon)
Lufthansa
Katowice
09 wrz (śro)
Lufthansa
Bolonia
17 wrz (czw)
Air Dolomiti
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Katowice Bolonia

Przewodnik po lotach WizzAir Katowice Bolonia

Warto nabyć ubezpieczenie na lot Katowice - Bolonia linią Wizz Air

W czasie podróży być może zdarzy się mnóstwo sytuacji. Nie ma znaczenia, czy korzystamy z ofert najwspanialszych przewoźników , i tak nie będziemy mogli przewidzieć wszystkiego. Przez to opłaca się skorzystać z oferty FRU.pl oraz zgodzić się na zakup ubezpieczenia na przelot Katowice - Bolonia linią Wizz Air. Od nas zależy, co będzie ono obejmowało, ale im więcej okaże się być tych wytycznych, tym będziemy się czuli spokojniej.

Na lotach Katowice - Bolonia linią Wizz Air także mamy szansę je nabyć

Nawet jeżeli zdecydujemy się zarezerwować tanie loty Katowice - Bolonia linią Wizz Air, to mamy możliwość zgodzić się na zakupienie ubezpieczenia. Mamy możliwość ubezpieczyć swój bagaż, można zabezpieczyć się przed nieprzewidzianymi wydarzeniami w czasie lotu Katowice - Bolonia linią Wizz Air. Dodatkowo opłaca się szukać najtańszego biletu , bo nie będzie on miał wpływu na wartość ubezpieczenia, które będziemy mogli zakupić. Wchodząc na stronę FRU.pl będziemy mieli możliwość, nie tylko znaleźć najkrótsze loty , ale również w jednym miejscu uzyskać wszystkie konieczne wiadomości odnośnie oferowanego ubezpieczenia. To oznacza, że spokojnie możemy liczyć na wsparcie w wykupieniu tego, które dla nas będzie najbardziej korzystne.

Wykupić je trzeba przy każdym locie

Nie ważne, czy lecimy w celach biznesowych czy osobistych, tego typu ubezpieczenie na przelot Katowice - Bolonia linią Wizz Air należy kupować za każdym razem. Możemy się rozchorować na miejscu, a wówczas z ubezpieczenia pokrywany jest koszt leczenia. Jeśli okaże się, że tanie loty Katowice - Bolonia linią Wizz Air będą miały spóźnienie lotu, to również będziemy mogli starać się o zadośćuczynienie finansowe. Co więcej, jeśli nabędziemy ubezpieczenie, to zawsze będziemy mogli oczekiwać pomocy prawnej albo telefonicznej. To spowoduje, że podczas naszej wyprawy Katowice - Bolonia linią Wizz Air będziemy mogli się czuć bezpieczniej, czyli sporo skorzystamy z takiej wyprawy.

Trzeba zobaczyć, jakie tanie loty Katowice - Bolonia linią Wizz Air będą nam proponowane, ale nigdy nie możemy zapominać o przejrzeniu propozycji nabycia ubezpieczenia. To trochę podniesie wydatki na podróż, lecz nie możemy przewidzieć co się stanie w czasie naszej podróży. Dzięki takiemu ubezpieczeniu będziemy ochraniani, więc może się okazać, że w sytuacji leczenia albo zaginionego bagażu, poniesiemy mniejsze wydatki.