X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Bratysława

już od

29 kwi 06 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Bratysława

Bilety lotnicze Katowice Bratysława

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Bratysława

Przewodnik po lotach Katowice Bratysława

Zmiany cen biletów lotniczych

Ten, kto dużo organizuje wakacje z pewnością zauważył, że ceny biletów samolotowych szybko zwiększają się. Czy to w tanich lotach Katowice - Bratysława, czy w regularnych liniach lotniczych, możesz natknąć się na odmienne ceny na ten sam rejs. Sprawdź, co ma wpływ na zmiany cen biletów lotniczych.

Inne koszty na tej samej trasie Katowice - Bratysława

To, że kwoty zmieniają się na tej samej trasie jest związane z wieloma czynnikami. Przede wszystkim podaje je firma przewozowa. Tanie loty Katowice - Bratysława rzeczywiście bywają znacznie korzystniejsze finansowo niż oferty tradycyjnych linii lotniczych.

Co więcej, koszty zmieniają się w różnych dniach i porach doby. Najkorzystniej jest z reguły w tygodniu, a koszty rosną na weekend. Także nocne loty są o wiele tańsze niż w ciągu dnia, szczególnie jeżeli chodzi o loty na terenie Europy. Tanie loty Katowice - Bratysława pojawiają się szczególnie we wtorek i środę.

Różne ceny na ten sam rejs

Szperając w poszukiwaniu najkorzystniejszych ofert można spostrzec, że od czasu do czasi lot w jednym rejsie raz są tańsze, a za kilka dni droższe. Od czego to zależy? Na każdy lot założona zostaje pula przecenionych biletów. Idą do sprzedaży jako pierwsze, z tego powodu rezerwowanie miejsc dwa miesiące przed wylotem jest najlepszym sposobem na wprowadzenie oszczędności.

Inne ceny mogą wynikać także przykładowo z tego, ile biletów kupujesz na raz czy decydujesz się na bilet łączony. Poza tym tanie loty Katowice - Bratysława czasami organizują rabaty i promocje, w których jest dostępne kilka biletów. Jeżeli będziesz uważnie śledzić wszystkie oferty, może uda ci się na nie trafić.