X
Ładowanie...

Tanie loty Hahn Air Katowice Brindisi

już od 9195 zł
25 sty 01 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Brindisi

Bilety lotnicze Katowice Brindisi

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
01 lut (pią)
Lufthansa
Brindisi
26 lut (wto)
Lufthansa
Katowice
01 lut (pią)
Lufthansa
Brindisi
02 mar (sob)
Lufthansa
Katowice
02 lut (sob)
Lufthansa
Brindisi
26 lut (wto)
Lufthansa
Katowice
02 lut (sob)
Lufthansa
Brindisi
02 mar (sob)
Lufthansa
Katowice
03 lut (nie)
Lufthansa
Brindisi
26 lut (wto)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Hahn Air Katowice Brindisi

Przewodnik po lotach Hahn Air Katowice Brindisi

Jak spakować bagaż podręczny lecąc na trasie Katowice - Brindisi linią Hahn Air?

Nie jest istotne czy wybieramy się w dłuższą czy krótszą wyprawę. Jeżeli polecimy samolotem, to ważna jest dla nas sprawa bagażu podręcznego, czyli tego który bierzemy ze sobą do środka. Istotne jest to, że taki bagaż powinien mieć określone rozmiary oraz wagę, tak byśmy mieli pewność, że będziemy mieli możliwość go zabrać na pokład, da się go schować do schowka oraz nie będziemy zmuszeni niczego z niego wyrzucać, ani tym bardziej dopłacać za nadbagaż.

Na co zwracać uwagę?

Lecąc z Katowice do Brindisi należy pamiętać, że do bagażu podręcznego trzeba zabrać dokumenty, gotówkę i wszystkie kosztowne rzeczy, także wtenczas, kiedy wykupiliśmy bagaż rejestrowany. Dobrze jest spakować się w torbę, w którą da się włożyć więcej rzeczy niż w walizkę, która jest sztywniejsza. Tanie loty Katowice - Brindisi linią Hahn Air oferują nam szansę wzięcia na pokład tylko jednej torby, dlatego trzeba zdecydować się na te konieczne rzeczy/ Jeśli podróżujesz z bagażem podręcznym warto nie brać tego, co da się niedrogo kupić na miejscu. W czasie odprawy będziemy musieli wyjąć niektóre rzeczy, takie jak kosmetyki albo elektronikę, a więc powinniśmy je trzymać na wierzchu, aby wszystko odbyło się szybko i sprawnie.

Cięższe rzeczy na sobie podczas lotu Katowice - Brindisi linią Hahn Air

Jeśli zabieramy tylko bagaż podręczny, albo pragniemy ograniczyć wagę bagażu rejestrowanego, to należy cięższe buty czy kurtkę włożyć na siebie. Nawet tanie loty Katowice - Brindisi linią Hahn Air nie posiadają limitu co do wagi klientów, czyli nie będzie problemów, żebyśmy mieli je na sobie, a jednocześnie znacznie ograniczymy wagę naszego bagażu. Do przewożonych płynów będzie wliczać się nie tylko woda, ale także kosmetyki, a ostateczny limit na nie wynosi 1 litr.

Każdy przewoźnik posiada własną politykę bagażową

Planując lot samolotem, powinniśmy wiedzieć, że każdy przewoźnik ma swoją politykę bagażową. Dlatego trzeba zobaczyć, kto jest na danej trasie

Zazwyczaj bagaż podręczny musi mieścić się w rozmiarach 55x40x20 cm i wadze 5-10 kg. Zwłaszcza, że linie proponujące tanie loty Katowice - Brindisi linią Hahn Air, mają dosyć spore kwoty za transport bagażu rejestrowanego.

Trzeba dokładnie zobaczyć, które przedmioty mogą się pojawić w bagażu podręcznym i jakie ma posiadać wielkości i wagę, bo wówczas oszczędzimy mnóstwo nerwów w czasie lotu.