X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Katowice Bristol

już od 146 zł
28 wrz 05 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Katowice Bristol

Bilety lotnicze WizzAir Katowice Bristol

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
16 lis (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bristol
23 lis (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
09 lis (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bristol
16 lis (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
17 paź (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bristol
22 paź (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
24 paź (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bristol
29 paź (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
15 paź (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bristol
19 paź (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Katowice Bristol

Przewodnik po lotach WizzAir Katowice Bristol

Czy chcemy z propozycji Katowice - Bristol korzystać w ciąży?

Jeździmy coraz więcej, albo w sytuacjach służbowych albo prywatnie. To oznacza, że wiele kobiet zastanawia się, czy bycie w ciąży nie będzie tutaj przeciwwskazaniem do tego sposobu przemieszczania się. Jak się mimo wszystko okaże, jeśli jedynie przebiega ona właściwie i nie ma żadnego niebezpieczeństwa, to na spokojnie możemy zamówić tanie loty Katowice - Bristol, oczywiście wiedząc o kilku wytycznych.

Czas ciąży oraz oświadczenie od lekarza

Jeśli planujemy skorzystać z propozycji na najtańsze bilety , lecz jesteśmy w ciąży, to warto wiedzieć, że dobrze będzie latać w drugim trymestrze. Wówczas dzieciątko będzie już dostatecznie rozwinięte, a więc nie grożą mu zmiany ciśnień, a też my czujemy się lepiej. Warto mimo wszystko pamiętać, że nie będziemy mogli lecieć po 36. tygodniu, a na niektórych liniach lot Katowice - Bristol będzie zabroniony także prędzej, dlatego warto to zobaczyć. Dodatkowo, trzeba sprawdzić wytyczne danego przewoźnika , ponieważ każdy z nich ma inne założenia odnośnie latania kobiet w ciąży, jak również przeróżne udogodnienia dla nich. Nie mniej, trzeba posiadać przy sobie dokument od ginekologa, ponieważ samodzielna książeczka ciąży może nie starczyć, żeby dopuszczono nas na przelot Katowice - Bristol.

Kiedy już będziesz na pokładzie Katowice - Bristol

Nie było zakazów do lotu, to wspaniale! W tej chwili zapamiętaj, aby wybrać trwający jak najkrócej lot , dzięki któremu podróż nie będzie aż tak męcząca. Dodatkowo podczas zapinania pasów przypilnuj, aby znalazły się one pod brzuchem, a nie na nim. Jeśli potrzebujesz pomocy, proś o to stewardessę. Podczas przelotu Katowice - Bristol jeśli to możliwe, wstawaj co pół godziny i przejdź się, bo siedzenie w jednej pozycji nie będzie zbyt przyjemnym przeżyciem. Tanie loty Katowice - Bristol czasem oferują ciężarnym pierwszeństwo przy odprawie, jak również wsparcie przy transporcie bagażu, przez to warto się upewnić na co możesz tutaj liczyć.

Tanie loty Katowice - Bristol nakłaniają do częstego używania z ich propozycji. W większości przypadków, ciąża nie jest do tego zakazem. Jednak zawsze trzeba się co do tego upewniać u lekarza, a także poznać się z wytycznymi określonych przewoźników. Warto również przejrzeć przepisy w państwie do którego pragniemy lecieć. Czasami, nie chcą wpuścić do siebie kobiet w ciąży, u których będzie za chwilę czas rozwiązania, a tutaj przewoźnicy nic już nie mają szansy zdziałać.