X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Katowice Bristol

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
13 paź 20 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Katowice Bristol

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WizzAir Katowice Bristol

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Katowice Bristol

Przewodnik po lotach WizzAir Katowice Bristol

Czy chcemy z propozycji Katowice - Bristol korzystać w ciąży?

Jeździmy coraz więcej, albo w sytuacjach służbowych albo prywatnie. To oznacza, że wiele kobiet zastanawia się, czy bycie w ciąży nie będzie tutaj przeciwwskazaniem do tego sposobu przemieszczania się. Jak się mimo wszystko okaże, jeśli jedynie przebiega ona właściwie i nie ma żadnego niebezpieczeństwa, to na spokojnie możemy zamówić tanie loty Katowice - Bristol, oczywiście wiedząc o kilku wytycznych.

Czas ciąży oraz oświadczenie od lekarza

Jeśli planujemy skorzystać z propozycji na najtańsze bilety , lecz jesteśmy w ciąży, to warto wiedzieć, że dobrze będzie latać w drugim trymestrze. Wówczas dzieciątko będzie już dostatecznie rozwinięte, a więc nie grożą mu zmiany ciśnień, a też my czujemy się lepiej. Warto mimo wszystko pamiętać, że nie będziemy mogli lecieć po 36. tygodniu, a na niektórych liniach lot Katowice - Bristol będzie zabroniony także prędzej, dlatego warto to zobaczyć. Dodatkowo, trzeba sprawdzić wytyczne danego przewoźnika , ponieważ każdy z nich ma inne założenia odnośnie latania kobiet w ciąży, jak również przeróżne udogodnienia dla nich. Nie mniej, trzeba posiadać przy sobie dokument od ginekologa, ponieważ samodzielna książeczka ciąży może nie starczyć, żeby dopuszczono nas na przelot Katowice - Bristol.

Kiedy już będziesz na pokładzie Katowice - Bristol

Nie było zakazów do lotu, to wspaniale! W tej chwili zapamiętaj, aby wybrać trwający jak najkrócej lot , dzięki któremu podróż nie będzie aż tak męcząca. Dodatkowo podczas zapinania pasów przypilnuj, aby znalazły się one pod brzuchem, a nie na nim. Jeśli potrzebujesz pomocy, proś o to stewardessę. Podczas przelotu Katowice - Bristol jeśli to możliwe, wstawaj co pół godziny i przejdź się, bo siedzenie w jednej pozycji nie będzie zbyt przyjemnym przeżyciem. Tanie loty Katowice - Bristol czasem oferują ciężarnym pierwszeństwo przy odprawie, jak również wsparcie przy transporcie bagażu, przez to warto się upewnić na co możesz tutaj liczyć.

Tanie loty Katowice - Bristol nakłaniają do częstego używania z ich propozycji. W większości przypadków, ciąża nie jest do tego zakazem. Jednak zawsze trzeba się co do tego upewniać u lekarza, a także poznać się z wytycznymi określonych przewoźników. Warto również przejrzeć przepisy w państwie do którego pragniemy lecieć. Czasami, nie chcą wpuścić do siebie kobiet w ciąży, u których będzie za chwilę czas rozwiązania, a tutaj przewoźnicy nic już nie mają szansy zdziałać.