gs
X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Katowice Budapeszt

już od 702 zł
26 lis 03 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty LOT

Katowice Budapeszt

Bilety lotnicze LOT Katowice Budapeszt

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
29 gru (sob)
LOT
Budapeszt
02 sty (śro)
LOT
Katowice
12 gru (śro)
LOT
Budapeszt
17 gru (pon)
LOT
Katowice
12 gru (śro)
LOT
Budapeszt
18 gru (wto)
LOT
Katowice
13 gru (czw)
LOT
Budapeszt
17 gru (pon)
LOT
Katowice
13 gru (czw)
LOT
Budapeszt
18 gru (wto)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Katowice Budapeszt

Przewodnik po lotach LOT Katowice Budapeszt

Odprawa na lotnisku

Lot samolotem Katowice - Budapeszt linią LOT Polish Airlines może być bardzo stresująca, co jest związane również z koniecznością przejścia odprawy. Czy da się uprościć odprawę przed wylotem? Przedstawiamy praktyczny przewodnik dla turystów.

Karta pokładowa

Planujesz lot Katowice - Budapeszt linią LOT Polish Airlines? Odprawa to proces, w czasie którego turyści nadają bagaże główne, a także otrzymują dokumenty upoważniające do wejścia na pokład. Jeśli nie chcesz spóźnić się na samolot, bądź na miejscu już na 3 godziny przed startem. Najpierw należy udać się do odpowiedniej bramki i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub wizę a także bilet lotniczy. Potem konieczne jest zdanie bagażu rejestrowanego, którego nie zabieramy na pokład. Po wykonaniu tych czynności turysta otrzymuje kartę upoważniającą do wejścia na pokład, na której znajduje się m.in. imię i nazwisko, numer lotu oraz data odlotu.

Weryfikacja bagażu podręcznego

Po odprawie biletowo-bagażowej należy udać się do bramki bezpieczeństwa. To tutaj sprawdza się dokonywana jest kontrola bagażu wnoszonego na pokład, który przechodzi przez skaner. Podróżny jest zobligowany do wyjęcia metalowych przedmiotów - chodzi między innymi o klucze, monety czy urządzenia elektroniczne - telefon, tablet i przejścia przez bramkę sprawdzającą. W niektórych przypadkach w grę wchodzi kontrola osobista.

Wejście na pokład

Po przejściu przez kontrolę pasażer z bagażem podręcznym może w końcu udać się do bramki w hali odlotów. Po okazaniu karty pokładowej obsługa kieruje do tzw. rękawa lub autokaru rozwożącego turystów do samolotu. Należy również podkreślić, że w dzisiejszych czasach dużo linii lotniczych, np. na trasie Katowice - Budapeszt umożliwia dokonanie odprawy przez internet, co zmniejsza formalności.