X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Burgas

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Katowice Burgas

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Katowice Burgas

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Katowice Burgas

Przewodnik po lotach Katowice Burgas

maluch w podróży Katowice - Bourgas - poradnik dla rodziców

Przed Tobą lot samolotem z dzieckiem i nie masz pojęcia, jak się do tego przygotować? Niżej prezentujemy krótką zbiór zagadnień, który każdy opiekun powienien przeczytać zanim wyruszy na wymarzony lot Katowice - Bourgas.

Wiek dziecka a cena biletu do Katowice - Bourgas

Cena tak naprawdę jest zależna od wieku pociechy i przewoźnika, jaką wybierzesz. Za bilet dla małych dzieci, które lecą na kolanach rodzica przewoźnik nie pobiera żadnych opłat albo ma stałą kwotę. Starsze dzieci często muszą mieć wykupiony normalny bilet lub linie lotnicze oferuje dla nich specjalne zniżki.

Obligatoryjne dokumenty dla niemowlaka

Korzystając z międzykontynentalnych rejsów, Twój pociecha może potrzebować paszportu, tymczasowego dowodu osobistego, wizy, legitymacji szkolnej. Jeśli masz zamiar podróżować z pociechą w pojedynkę niezależnie od tego czy dzielisz prawa do sprawowania opieki z drugim opiekunem czy wychowujesz malucha samodzielnie musisz posiadać dokument wyrażający zgodę na lot z niemowlakiem od drugiego rodzica. W przypadku, gdy z dzieckiem lecieć będzie spokrewniony opiekun podczas podróży musi bezwzględnie posiadać pisemną aprobatę opiekunów oraz upoważnienie do opieki nad niemowlakiem.

Przewożenie dziecka z Katowice do Bourgas

Maluchy poniżej dwóch lat, przede wszyskim latają na kolanach opiekunów. Jeśli w samolocie obok Ciebie jestniezajęte krzesło możesz przypiąć malucha pasami do siedziska lub zarezerwuj niemowlakowi krzesło. Możesz wtedy przewozić niemowlaka w foteliku samochodowym.

Bagaż dla dziecka

Czy pociecha może zabrać bagaż podręczny zależy od linii lotniczych, z usług którego