X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Chania

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
14 paź 21 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Chania

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Katowice Chania

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Chania

Przewodnik po lotach Katowice Chania

Tradycyjne linie lotnicze- czym różnią się od niskokosztowych przewoźników i co oferują w ramach kosztu biletu Katowice - Chania?

Wybierając oferty lotów do Katowice - Chania zastanawiasz się, czemu cena biletu tradycyjnych przewoźników jest czasem nieco wyższa niż cena biletów tanich linii lotniczych na tej samej trasie Katowice - Chania? Głównie jest to związane z wyższą jakością usług, możliwością zwrotów zarezerwowanych biletów oraz wyborem dłuższych lotów międzykontynentalnych. Podwyższone koszty biletów odzwierciedla również flota, z której korzystają, lądowanie i oczekiwanie na wylot odbywa się na dużych lotniskach Katowice - Chania, dobrze skomunikowanych z centrum oraz większą ilością załogi. Maszyny regularnych linii lotniczych są mniej eksploatowane i z reguły przebywają na lotnisku dłużej usprawniając pasażerom przejście przez procedury lotniskowe. Nie jest to jednoznaczne z tym, że zawsze ceny ich biletów będą mniej opłacalne. Obecnie przy rozwoju konkurencji usług lotniczych tradycyjni przewoźnicy, również organizują promocje na bilety, zwłaszcza kiedy lot jest oddalony w czasie. Dlatego jeśli chcesz trafić promocję na lot regularnymi liniami lotniczymi polecamy zapisać się na Alarm Cenowy dostępny na naszej witrynie FRU.PL , który pomoże wybrać ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Wyższy standard lotu, czyli inne możliwości dla podróżującego

Tradycyjne linie lotnicze dają możliwość  wyboru rezerwacji miejscówki w różnych klasach rezerwacyjnych. Klasy rezerwacyjne dzielą się na kategorię ekonomiczną, biznes oraz pierwszą, które implikują koszt biletów, standard obsługi pasażerskiej oraz położenie miejsc w samolocie, których jest mniej niż u niskokosztowych przewoźników. Oprócz komfortu związanego ze zwiększoną powierzchnią na pokładzie, możemy spodziewać się: posiłku w trakcie lotu, wody czasem nawet napoju z dodatkiem alkoholu, dostępu do gazet, muzyki, możliwości nadania bagażu głównego, jako dodatkowego bagażu poza bagażem kabinowym oraz szybkiej odprawy lotniskowej.W zależności od prestiżu przewoźnika w trakcie długodystansowych lotów na turystę czekają akcesoria takie jak miękki zagłówek oraz koc.