X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Chania

już od

30 wrz 07 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Chania

Bilety lotnicze Katowice Chania

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Chania

Przewodnik po lotach Katowice Chania

Tradycyjne linie lotnicze- czym różnią się od niskokosztowych przewoźników i co oferują w ramach kosztu biletu Katowice - Chania?

Wybierając oferty lotów do Katowice - Chania zastanawiasz się, czemu cena biletu tradycyjnych przewoźników jest czasem nieco wyższa niż cena biletów tanich linii lotniczych na tej samej trasie Katowice - Chania? Głównie jest to związane z wyższą jakością usług, możliwością zwrotów zarezerwowanych biletów oraz wyborem dłuższych lotów międzykontynentalnych. Podwyższone koszty biletów odzwierciedla również flota, z której korzystają, lądowanie i oczekiwanie na wylot odbywa się na dużych lotniskach Katowice - Chania, dobrze skomunikowanych z centrum oraz większą ilością załogi. Maszyny regularnych linii lotniczych są mniej eksploatowane i z reguły przebywają na lotnisku dłużej usprawniając pasażerom przejście przez procedury lotniskowe. Nie jest to jednoznaczne z tym, że zawsze ceny ich biletów będą mniej opłacalne. Obecnie przy rozwoju konkurencji usług lotniczych tradycyjni przewoźnicy, również organizują promocje na bilety, zwłaszcza kiedy lot jest oddalony w czasie. Dlatego jeśli chcesz trafić promocję na lot regularnymi liniami lotniczymi polecamy zapisać się na Alarm Cenowy dostępny na naszej witrynie FRU.PL , który pomoże wybrać ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Wyższy standard lotu, czyli inne możliwości dla podróżującego

Tradycyjne linie lotnicze dają możliwość  wyboru rezerwacji miejscówki w różnych klasach rezerwacyjnych. Klasy rezerwacyjne dzielą się na kategorię ekonomiczną, biznes oraz pierwszą, które implikują koszt biletów, standard obsługi pasażerskiej oraz położenie miejsc w samolocie, których jest mniej niż u niskokosztowych przewoźników. Oprócz komfortu związanego ze zwiększoną powierzchnią na pokładzie, możemy spodziewać się: posiłku w trakcie lotu, wody czasem nawet napoju z dodatkiem alkoholu, dostępu do gazet, muzyki, możliwości nadania bagażu głównego, jako dodatkowego bagażu poza bagażem kabinowym oraz szybkiej odprawy lotniskowej.W zależności od prestiżu przewoźnika w trakcie długodystansowych lotów na turystę czekają akcesoria takie jak miękki zagłówek oraz koc.