X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Katowice Chania

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
14 paź 21 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Katowice Chania

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Katowice Chania

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Katowice Chania

Przewodnik po lotach Ryanair Katowice Chania

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Linie lotnicze oferują obecnie tak wiele opcji, że turyści mogą udawać się praktycznie w każdy zakątek świata. Chcesz zorganizować urlop z maluchami? Przedstawiamy praktyczne wskazówki, dzięki którym zarówno podróż Katowice - Chania linią Ryanair, jak i sam urlop przebiegną bez zakłóceń.

Sprawdź stan zdrowia dziecka

Jest to niezbędne nie tylko w przypadku planowania wyjazdu do egzotycznych destynacji. Przygotowania do podróży z maluchem należy rozpocząć od odwiedzin u lekarza, żeby być pewnym, że jego stan zdrowia zezwala na wyjazd. Warto także sprawdzić stan uzębienia u dentysty czy wykonać badania na alergie pokarmowe - pozwoli to uniknąć wielu nieprzyjemności podczas podróży. Jeśli to konieczne, warto też poddać dziecko szczepieniom.

Paszport czy dowód osobisty

Jeśli wyjeżdżacie w obrębie UE, warto wyrobić sobie za darmo tzw. kartę EKUZ, która udokumentuje polskie ubezpieczenie zdrowotne. Ważnym dokumentem jest również dowód osobisty, a w przypadku podróży poza Unię Europejską - paszport dla dziecka.

Czy warto wykupić polisę

Każdy rodzic chce dbać o bezpieczeństwo swoich pociech. Odpowiednia polisa ubezpieczeniowa zapewni spokój, pokryje koszty leczenia, anulowanego połączenia, leczenia stomatologicznego czy powrotu do kraju. Obecnie umowę można zawrzeć online, co zdecydowanie upraszcza cały proces.

Komfort w samolocie Katowice - Chania linią Ryanair

Kilkugodzinna podróż potrafi wykończyć nawet najbardziej cierpliwego maluszka. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - weźcie ze sobą ulubioną książeczkę, a także miły w dotyku kocyk. Można też zastosować inny trik i wręczyć dziecku drobne upominki przed wejściem do samolotu.

Najważniejsze leki

Planujesz z dziećmi lot Katowice - Chania linią Ryanair? Apteczka to jeden z najważniejszych elementów każdej walizki. Muszą trafić do niej leki przeciwbiegunkowe, przeciwgorączkowe, preparaty na chorobę lokomocyjną, kremy z filtrem, ale potrzebne okazują się również plastry, środek na komary, antybiotyki czy środki nawadniające.