X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Covilha

już od 276 zł
04 cze 11 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Portugalia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Portugalia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
30 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Lizbona
01 sie (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
30 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Lizbona
03 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
30 lip (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Lizbona
04 sie (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Lizbona
30 sie (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Funchal
08 wrz (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Lizbona
30 sie (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Funchal
09 wrz (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Covilha

Przewodnik po lotach Katowice Covilha

Polisa ubezpieczeniowa na czas wyjazdu- czy warto wykupić turystyczną polisę ubezpieczeniową przed lotem Katowice - Covilha? Poradnik dla podróżnych

Organizujesz lot Katowice - Covilha  i zastanawiasz się nad zakupem ubezpieczenia turystycznego? Jeśli Twój wyjazd Katowice - Covilha jest lotem zagranicznym w szczególności do państw o niestabilnej sytuacji politycznej lub podróżujesz z rodziną z małym dzieckiem, warto taką opcję wziąć pod uwagę, oczywiście w zależności od środków finansowych, które możesz przeznaczyć na ten wydatek. Cena ubezpieczenia turystycznego jest  adekwatna do zakresu sytuacji, przeciw którym chcesz się ubezpieczyć oraz może być zmienna w zależności od Towarzystwa Ubezpieczeniowego, z usług którego chcesz skorzystać. Przed lotem warto przeczytać z ofertą poszczególnych Towarzystw Ubezpieczeniowych, aby dopasować takie ubezpieczenie do swoich potrzeb.

Co gwarantuje zakup turystycznej polisy ubezpieczeniowej?

Do wyjazdu Katowice - Covilha pozostało już kilka dni i wahasz się nad wykupieniem turystycznej polisy ubezpieczeniowej, a do tego w sieci czy od znajomych usłyszałeś, że mogą Ci odwołać samolot, samolot może się spóźnić, Twój bagaż może zaginąć lub ulec zniszczeniu, nie wspominając już o nieoczekiwanych wypadkach losowych, których nie jesteś w stanie przewidzieć? Zanim z obawy przed tym wszystkim zrezygnujesz z wyjazdu Katowice - Covilha dowiedz się, co obejmuje ubezpieczenie turystyczne. Przede wszystkim takie ubezpieczenie zapewnia całościową opiekę w trakcie podróży zagranicznych i krajowych, a także gwarantuje komfort podczas podróży lotniczych. Samo wykupienie biletu lotniczego nie zawiera ubezpieczenia bagażu, jedynie gwarantuje, że przewoźnik zrobi wszystko,co w jego mocy, aby bagaż dotarła do destynacji razem z Tobą, w całości.  Przed zagubieniem lub zniszczeniem torby podróżnej można zabezpieczyć się, wykupując ubezpieczenie podróżne. Turystyczna polisa ubezpieczeniowa zapewnia pokrycie kosztów związanych z utratą, kradzieżą lub zniszczeniem bagażu zarówno przez linie lotnicze, jak i inne podmioty, które były odpowiedzialne za Twój bagaż. Rekompensata zostanie wypłacona również w sytuacji, gdy bagaż zostanie zniszczony lub utracony w efekcie zdarzeń losowych czy kataklizmów. Dodatkowo ubezpieczyciel gwarantuje pokrycie kosztów za spóźnienie samolotu oraz w przypadku jego całkowitego odwołania. Poza tym masz możliwość zabezpieczyć się na wypadek nieoczekiwanego leczenia w kraju docelowym, zagubienia gotówki wypłaconej z bankomatu, następstw nieszczęśliwych wypadków w Covilha oraz zakup usługi assistance. Ubezpieczenie turystyczne rozpoczyna się w momencie przekroczenia granicy Rzeczypospolitej Polskiej przez Ubezpieczonego w terminie określonym w polisie.  Wykupując ubezpieczenie turystyczne należy dokładnie określić daty rozpoczęcia oraz zakończenia okresu ubezpieczenia, czyli daty podróży.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Arad Viseu

Tanie loty Brig Wengen

Tanie loty Skive Pristina

Tanie loty Carrickfinn Klagenfurt

Tanie loty Rønne Kokkola

Tanie loty Gjogur Interlaken

Tanie loty Cagliari Rousse

Tanie loty Segovia Kauhajoki

Tanie loty Ostenda Ponta Delgada

Tanie loty Santiago De Chile

Tanie loty Berane Porto Kheli