X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Davos

już od
14 mar 21 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Davos

Bilety lotnicze Katowice Davos

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Davos

Przewodnik po lotach Katowice Davos

Spodziewasz się dziecka, a chcesz lecieć samolotem? Dowiedz się, czy to możliwe oraz bezpieczne dla ciebie oraz maluszka

Wyjazd zawodowy, upragnione wakacje, albo jeszcze inne sprawy, które skłaniają do podróży: jest wiele powodów, dla których ciężarne decydują się na rejs Katowice - Davos. I choć mawia się, że ciąża to nie choroba, należy pamiętać, że nie zawsze taka forma podróżowania okazuje się dla pań odpowiednia. Nieważne, czy wybierze się tanie loty Katowice - Davos, czy zdecyduje na regularne linie, należy zaznajomić się z wewnętrznym regulaminem, który określa, do jakiego czasu ciężarne mogą być wpuszczane na pokład samolotu. Przed lotem Katowice - Davos absolutnie należy omówić podróż z położnikiem.

Planujemy lot Katowice - Davos – kiedy można bezpiecznie podróżować?

Pragniemy zaplanować podróż, zarezerwować bilety na tanie loty Katowice - Davos i przyszykować torbę podróżną, czy stan okaże się przeszkodą? W tym miejscu dużo zależy od kondycji zdrowotnej przyszłej mamy, a także od tego, w którym trymestrze ciąży jest. Bez względu na samopoczucie lepiej udać się do ginekologa prowadzącego ciążę i dowiedzieć, czy przelot będzie bezpieczny dla ciężarnej i maleństwa. Zazwyczaj pierwszy i ostatni trymestr ciąży uznaje się za niewłaściwy do takich podróży. W pierwszych miesiącach duże zmiany ciśnienia mogą wpływać negatywnie na rozwój narządów dziecka, a w ostatnich miesiącach objawia się zagrożenie przedwczesnym rozwiązaniem, omdleniem, a do tego wiele linii lotniczych nie wpuszcza na pokład pań po 34 tyg. ciąży. Za optymalny okres ciąży do latania uważa się ten pomiędzy 18 a 24 tygodniem, ale to indywidualna kwestia. Jeżeli mamy taką możliwość, dostosujmy wyjazd i zarezerwujmy tanie loty Katowice - Davos akurat w tym okresie.

Ciężarna na pokładzie podczas lotu Katowice - Davos – co warto wiedzieć?

Panie, które decydują się na rejs samolotem w czasie ciąży, a posiadają już widoczny brzuch, powinny pomyśleć o zdobyciu zaświadczenia lekarskiego o wieku ciąży oraz o braku przeciwwskazań do lotu. Pomoże to ustrzec się trudności w porcie lotniczym oraz sytuacji, że kobieta z dużym brzuszkiem nie zostanie dopuszczona do samolotu. Tanie loty Katowice - Davos muszą odpuścić sobie przyszłe mamy w ciąży z bliźniakami – jest ona traktowana jako ciąża wysokiego ryzyka. Warto wystrzegać się także długich rejsów, optymalny czas to sto osiemdziesiąt minut. Na stronie FRU.pl bez trudu skontrolujemy długość lotu poszczególnych rejsów i dobierzemy lot dla siebie .

Ciężarna w samolocie, jak się przygotować?

Nie ma zasady: jedna kobieta znakomicie zniesie podróż, kolejna może poczuć dyskomfort związany z długim siedzeniem w jednej pozycji. Dobrze wiedzieć, jak ułatwić sobie podróż powietrzną, aby zadbać o osobisty komfort. Lepiej wybierać miejsca od przejścia, żeby swobodnie wychodzić do łazienki czy w celu rozprostowania nóg. Spacery podczas podróży są jak najbardziej wskazane, gdyż pomagają radzić sobie z bólem kręgosłupa oraz usprawniają krążenie w nogach. Przed podróżą dobrze pomyśleć również o wykupieniu ubezpieczenia podróżnego: o to także można zadbać na stronie FRU.pl, już przy kupnie biletu.