X
Ładowanie...

Tanie loty z Katowic do Dubaju Wizzair'em

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
03 paź 10 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Katowice Dubaj

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WizzAir Katowice Dubaj

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Katowice Dubaj

Przewodnik po lotach WizzAir Katowice Dubaj

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Linie lotnicze oferują obecnie tak wiele opcji, że możemy udawać się praktycznie w każdy zakątek świata. Przed Tobą wakacje z dziećmi? Omawiamy najlepsze wskazówki, dzięki którym zarówno lot Katowice - Dubaj linią Wizz Air, jak i sama wycieczka będą maksymalnie komfortowe dla dziecka.

Profilaktyka jest najważniejsza

Jest to warunek konieczny nie tylko przy wycieczkach do egzotycznych miejsc. Przed podróżą należy odwiedzić z dzieckiem pediatrę, żeby upewnić się, że jego stan zdrowia zezwala na wyjazd. Należy też sprawdzić stan uzębienia u specjalisty czy wykonać testy na alergie pokarmowe - pozwoli to uniknąć wielu nieprzyjemności podczas wyjazdu. Jeśli to konieczne, warto też wykonać odpowiednie szczepionki.

Jakie dokumenty będą potrzebne

Jeśli podróżujecie w obrębie UE, warto wyrobić sobie za darmo Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, która udokumentuje podleganie ubezpieczeniu. Maluchowi warto także wyrobić dowód osobisty, a w przypadku podróży poza strefę Schengen - paszport dla dziecka.

Podróżujcie spokojnie

Choroba to ostatnia rzecz, która powinna zdarzyć się w podróży. Dobre ubezpieczenie to najlepsze rozwiązanie, które pokryje koszty hospitalizacji, zagubionych walizek, kradzieży rzeczy osobistych czy transportu medycznego. Obecnie ubezpieczenia można wykupić online, co bardzo ułatwia cały proces.

Komfort w samolocie Katowice - Dubaj linią Wizz Air

Nie każde dziecko dobrze zniesie wielogodzinną podróż samolotem. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - zabierzcie ze sobą ulubioną figurkę, a także miękką poduszkę. Dobrym pomysłem jest wręczenie dziecku drobnych przekąsek przed wylotem.

Pierwsza pomoc

Przed Wami lot Katowice - Dubaj linią Wizz Air? Apteczka to jeden z najważniejszych elementów każdej torby. Muszą trafić do niej środki przeciwalergiczne, przeciwgorączkowe, preparaty na chorobę lokomocyjną, kosmetyki przeciwsłoneczne, ale potrzebne okazują się także plastry, nawilżane chusteczki, antybiotyki czy środki nawadniające.