X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Katowice Dublin

już od 255 zł
04 gru 11 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Katowice Dublin

Bilety lotnicze Ryanair Katowice Dublin

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
13 mar (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dublin
20 mar (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
19 gru (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dublin
29 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
19 gru (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dublin
26 gru (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
16 mar (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dublin
20 mar (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
22 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Dublin
29 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Katowice Dublin

Przewodnik po lotach Ryanair Katowice Dublin

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Oferta podróży jest obecnie tak szeroka, że możemy udawać się praktycznie w każdy zakątek świata. Przed Tobą urlop z maluchami? Prezentujemy praktyczne porady, dzięki którym zarówno przelot Katowice - Dublin linią Ryanair, jak i sama wycieczka przebiegną bez zakłóceń.

Dlaczego warto pójść do lekarza

Kontrola lekarska jest konieczna niezależnie od tego, dokąd wyjeżdżamy. Przed podróżą warto odwiedzić z dzieckiem pediatrę, żeby być pewnym, że jego stan zdrowia umożliwia wyjazd. Należy również sprawdzić stan uzębienia u dentysty czy zrobić testy na alergie pokarmowe - pozwoli to wykryć wszelkie schorzenia. W przypadku egzotycznych destynacji warto przeprowadzić odpowiednie szczepionki.

Przygotuj dokumenty

Jeśli wyjeżdżacie w obrębie strefy Schengen, warto wyrobić sobie bezpłatnie Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, która udokumentuje podleganie ubezpieczeniu. Maluchowi można również wyrobić dowód tożsamości, a w przypadku wyjazdów poza UE - paszport dla dziecka.

Polisa dla turystów

Ochrona przed nieprzewidzianymi zdarzeniami powinna być priorytetem w czasie każdej wycieczki z dziećmi. Dobre ubezpieczenie to najlepsza opcja, która pokryje koszty pobytu w szpitalu, utraconych walizek, kradzieży rzeczy osobistych oraz powrotu do kraju. Obecnie umowę można zawrzeć online, co bardzo upraszcza cały proces.

Długi lot samolotem Katowice - Dublin linią Ryanair

Nie każde dziecko dobrze zniesie długą podróż samolotem. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - zabierzcie ze sobą ulubioną maskotkę, a także miękką poduszkę. Dobrym sposobem jest wręczenie dziecku drobnych upominków przed wylotem.

Pierwsza pomoc

Przed Wami lot Katowice - Dublin linią Ryanair? Kosmetyczna z lekami to jeden z najważniejszych elementów każdej walizki. Powinny trafić do niej środki przeciwbiegunkowe, przeciwbólowe, preparaty na chorobę lokomocyjną, kosmetyki z filtrem, ale przydatne okazują się też bandaż, środek na komary, krople do oczu czy środki nawadniające.