X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Katowice Dublin

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
13 paź 20 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Katowice Dublin

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Katowice Dublin

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Katowice Dublin

Przewodnik po lotach Ryanair Katowice Dublin

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Oferta podróży jest obecnie tak szeroka, że możemy udawać się praktycznie w każdy zakątek świata. Przed Tobą urlop z maluchami? Prezentujemy praktyczne porady, dzięki którym zarówno przelot Katowice - Dublin linią Ryanair, jak i sama wycieczka przebiegną bez zakłóceń.

Dlaczego warto pójść do lekarza

Kontrola lekarska jest konieczna niezależnie od tego, dokąd wyjeżdżamy. Przed podróżą warto odwiedzić z dzieckiem pediatrę, żeby być pewnym, że jego stan zdrowia umożliwia wyjazd. Należy również sprawdzić stan uzębienia u dentysty czy zrobić testy na alergie pokarmowe - pozwoli to wykryć wszelkie schorzenia. W przypadku egzotycznych destynacji warto przeprowadzić odpowiednie szczepionki.

Przygotuj dokumenty

Jeśli wyjeżdżacie w obrębie strefy Schengen, warto wyrobić sobie bezpłatnie Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, która udokumentuje podleganie ubezpieczeniu. Maluchowi można również wyrobić dowód tożsamości, a w przypadku wyjazdów poza UE - paszport dla dziecka.

Polisa dla turystów

Ochrona przed nieprzewidzianymi zdarzeniami powinna być priorytetem w czasie każdej wycieczki z dziećmi. Dobre ubezpieczenie to najlepsza opcja, która pokryje koszty pobytu w szpitalu, utraconych walizek, kradzieży rzeczy osobistych oraz powrotu do kraju. Obecnie umowę można zawrzeć online, co bardzo upraszcza cały proces.

Długi lot samolotem Katowice - Dublin linią Ryanair

Nie każde dziecko dobrze zniesie długą podróż samolotem. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - zabierzcie ze sobą ulubioną maskotkę, a także miękką poduszkę. Dobrym sposobem jest wręczenie dziecku drobnych upominków przed wylotem.

Pierwsza pomoc

Przed Wami lot Katowice - Dublin linią Ryanair? Kosmetyczna z lekami to jeden z najważniejszych elementów każdej walizki. Powinny trafić do niej środki przeciwbiegunkowe, przeciwbólowe, preparaty na chorobę lokomocyjną, kosmetyki z filtrem, ale przydatne okazują się też bandaż, środek na komary, krople do oczu czy środki nawadniające.