X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Dubrownik

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
22 kwi 29 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Dubrownik

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Katowice Dubrownik

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Katowice Dubrownik

Przewodnik po lotach Katowice Dubrownik

Tanie loty Katowice - Dubrownik z przesiadkami– organizacja i porady

Czasami nie nie możliwości na miejsce dolecieć jedną linią. Innym razem zwyczajnie może się okazać, że loty z przesiadkami są o wiele tańsze i bardziej opłacalne. Naprawdę nie musisz się ich bać. Poznaj wszystko, co trzeba dowiedzieć się o lotach kilkoma samolotami na trasie Katowice - Dubrownik.

Przesiadki na jednym bilecie

Wybierając lot z przesiadkami w liniach tradycyjnych, zazwyczaj wszystkie przesiadki są wydrukowane na jednym bilecie. To sprawia, że stajesz do odprawy raz i od razu zostają ci wydane karty pokładowe. Tanie loty Katowice - Dubrownik rozpatrują jednak każdą zmianę samolotu jako kolejny przelot. W tym przypadku musisz odprawić się przed każdym lotem. Podczas gdy przesiadka będzie w kraju mającym wizy, musisz również przygotować się na kontrolę.

Jak widać, że zmiany samolotów na trasie Katowice - Dubrownik nie są ani trochę mało komfortowe. Dodatkowo, to czasami świetny trick na oszczędzenie pieniędzy. Narzędzie Smart Connection to sposób na znalezienie bardzo korzystnych biletów przesiadkowych. Rabat sięga około 60%.

Opóźnienia samolotów a przesiadka

To jest dokładnie powód, który niepokoi podróżnych. To rzeczywiście nerwowa sytuacja, trzeba zastanowić się, jak przygotować się do przesiadki. Jak dużo czasu musisz mieć na poruszanię się na lotnisku? Zazwyczaj firmy przewozowe same to wyznaczają. Rzadko zdarza się tak, że trzeba od razu przemieścić się do innej bramki. W większości przypadków powoli będziesz mógł jeszcze wypić kawę. Kiedy jednak się spóźnisz, linie lotnicze chętnie pomogą ci i zarezerwują ci siedzenie w następnym samolocie.

W opcji Smart Connection najczęściej czas oczekiwania wynosi parę godzin. Jednak nie przejmuj się, nie jest to stracony czas. Przesiadki wypadają w najpiękniejszych miejscach na ziemi. Możesz zwiedzić barwny Paryż czy ciekawą Barcelonę i powoli przyjechać znów na lotnisko.