gs
X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Katowice Edynburg

już od 10916 zł
20 gru 27 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty LOT

Katowice Edynburg

Bilety lotnicze LOT Katowice Edynburg

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
21 gru (pią)
LOT
Edynburg
30 gru (nie)
LOT
Katowice
18 gru (wto)
Lufthansa
Edynburg
27 gru (czw)
Lufthansa
Katowice
19 gru (śro)
Lufthansa
Edynburg
27 gru (czw)
Lufthansa
Katowice
16 gru (nie)
Lufthansa
Edynburg
26 gru (śro)
Lufthansa
Katowice
17 gru (pon)
Lufthansa
Edynburg
26 gru (śro)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Katowice Edynburg

Przewodnik po lotach LOT Katowice Edynburg

Wypożyczenie samochodu w podróży

Planujesz wycieczkę Katowice - Edynburg linią LOT Polish Airlines i zależy Ci na zwiedzaniu na własną rękę? Rozważ wynajęcie auta! Co składa się na ostateczny koszt usługi? Czy Jakie ograniczenia przewidziały firmy zajmujące się wynajmem pojazdów? Przeczytaj najważniejsze informacje poradnik dla turystów!

Niezbędne dokumenty

Wypożyczenie samochodu w czasie wyjazdu do Hiszpanii, Norwegii czy Austrii zapewnia ogromny komfort. Jeżeli jesteś jednym z podróżnych, którzy uwielbiają samodzielnie eksplorować nowe tereny, to przy zamawianiu biletu na lot Katowice - Edynburg linią LOT Polish Airlines koniecznie pomyśl o wypożyczeniu pojazdu. Przed podróżą warto oczywiście zweryfikować, czy Twoje prawo jazdy jest akceptowane w państwie, do którego się udajesz. W większości przypadków na terenie Unii Europejskiej możemy posługiwać się polskim prawem jazdy, a w bardziej odległych krajach wymagany jest dokument międzynarodowy, który można uzyskać bez konieczności zdawania dodatkowych egzaminów.

Od czego zależy koszt wynajęcia samochodu

Z możliwością używania auta wiążą się różne opłaty - m.in. cena wypożyczenia, paliwo, polisa ubezpieczeniowa i kaucja. Koszt usługi jest oczywiście uzależniony od rodzaju auta, roku produkcji, a także klasy pojazdu. Podróżni przeważnie mają do dyspozycji auto z pełnym bakiem, który przed zwrotem należy uzupełnić - w przeciwnym wypadku może zostać naliczona opłata dodatkowa. Wiele firm namawia turystów do wykupienia ubezpieczenia, która pokrywa koszty związane z kradzieżą auta. Warto też pamiętać, że osoby w wieku do 25 lat mogą zapłacić więcej za wynajem auta.

Ograniczenia w wypożyczeniu samochodu

Jeżeli chcesz wypożyczyć samochód, musisz liczyć się z koniecznością posiadania karty kredytowej, na której blokowane są pieniądze na kaucję. Pamiętaj także o tym, że w większości wypożyczalni obowiązują restrykcyjne ograniczenia wiekowe.