X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Katowice Edynburg

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
07 gru 14 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Katowice Edynburg

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Katowice Edynburg

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Ryanair Katowice Edynburg

Przewodnik po lotach Ryanair Katowice Edynburg

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Linie lotnicze zapewniają obecnie tak wiele opcji, że turyści mogą latać w najbardziej odległe zakątki świata. Chcesz zorganizować wakacje z najmłodszymi członkami rodziny? Prezentujemy praktyczne porady, dzięki którym zarówno podróż Katowice - Edynburg linią Ryanair, jak i sama wycieczka przebiegną bez problemu.

Sprawdź stan zdrowia dziecka

Wizyta u lekarza jest niezbędna niezależnie od tego, dokąd wyjeżdżamy. Przed podróżą warto odwiedzić z dzieckiem pediatrę, żeby upewnić się, że jego stan zdrowia zezwala na wyjazd. Warto także sprawdzić stan uzębienia u dentysty czy zrobić badania alergologiczne - pozwoli to wykryć wszelkie schorzenia. Jeśli to konieczne, warto też poddać dziecko szczepieniom.

Sprawdź przed wylotem

Jeśli podróżujecie w obrębie UE, warto wyrobić sobie bezpłatnie tzw. kartę EKUZ, która potwierdzi uprawnienia do opieki medycznej. Istotnym dokumentem jest również dowód tożsamości, a w przypadku podróży poza Unię Europejską - paszport dla dziecka.

Ubezpieczenie turystyczne

Każdy rodzic chce dbać o komfort swoich dzieci. Dobre ubezpieczenie zapewni spokój, pokryje koszty leczenia, zagubionych walizek, leczenia stomatologicznego oraz powrotu do Polski. Obecnie ubezpieczenia można wykupić przez internet, co bardzo ułatwia cały proces.

Długi lot samolotem Katowice - Edynburg linią Ryanair

Długa trasa potrafi wykończyć nawet najbardziej cierpliwe dziecko. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - zabierzcie ze sobą ulubioną figurkę, a także miły w dotyku kocyk. Można też zastosować inny sposób i dać dziecku niewielkie upominki przed wylotem.

Skompletuj apteczkę

Planujesz z dziećmi lot Katowice - Edynburg linią Ryanair? Kosmetyczna z lekami to jeden z najbardziej istotnych elementów każdej torby. Muszą trafić do niej leki przeciwalergiczne, przeciwgorączkowe, preparaty dezynfekujące, kremy przeciwsłoneczne, ale potrzebne okazują się także materiały opatrunkowe, mokre chusteczki, krople do oczu czy elektrolity.