X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Enontekio

już od 111 zł
29 sty 05 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Finlandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Finlandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
23 sty (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
03 lut (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
23 sty (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
04 lut (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
24 sty (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
27 sty (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
24 sty (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
28 sty (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
24 sty (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
03 lut (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Enontekio

Przewodnik po lotach Katowice Enontekio

Czy dzieci mogą lecieć Katowice - Enontekio bez opiekuna?

Dzieci przez wiele linii lotniczych traktowane są z niesamowitą troską i obsłużone są nie raz jako podróżni specjalnej uwagi. Dlatego właśnie, podróżując z dzieciaczkiem w wielu przypadkach, mamy prawo liczyć na przepuszczenie w czasie wsiadania na pokład, czy na uzyskanie idealnego siedzenia. Ale w jaki sposób wygląda taka podróż dziecka. Czy realne są tanie loty Katowice - Enontekio, w których dziecko będzie leciało samo?

Poznajmy się z zasadami linii lotniczych

Musimy sobie zdać sprawę z faktu, że każdy przewoźnik posiada swoje wytyczne, jeżeli idzie o tanie loty Katowice - Enontekio i dzieci. Dlatego trzeba się skontaktować z tym konkretnym, aby uzyskać odpowiedzi na interesujące nas zagadnienia. Zazwyczaj dziecko do 5 lat nie może latać Katowice - Enontekio bez opiekuna. Nierzadko za kogoś starszego, kto ma prawo stać się opiekunem podczas przelotu, uważa się jednostki, które ukończyły 15 lat. Ale żeby się upewnić, że ta linia wieku starczy na lot Katowice - Enontekio, na który zakupiliśmy bilet za jedyne rzeczywiście wystarczy. Powinniśmy skontaktować się z odpowiednią linią.

Możliwość skorzystania z osoby opiekującej się na lot Katowice - Enontekio

Dziecko do 15 roku życia, za każdym razem powinno posiadać obok kogoś doroślejszego, dlatego na tanie loty Katowice - Enontekio musimy się zdecydować wraz z nim. Jeśli nie będzie takiej opcji, trzeba się dowiedzieć, czy na konkretnych liniach, możliwe jest zorganizowanie opiekuna w czasie przelotu. Niektórzy mają takie specjalne osoby, które podczas lotu Katowice - Enontekio będą leciały z dzieckiem i się nim będą zajmować. Oczywiście jeśli zdecydujemy się skorzystać z takiej propozycji, to musimy się liczyć z tym, że będziemy musieli więcej zapłacić. Ale, będzie to jakaś propozycja, jeżeli sami nie mamy możliwości lecieć. Jeżeli jest szansa wykupienia takiej opieki, to nie ma tu znaczenia, czy dziecko będzie leciało przez kilkanaście godzin, czy nasz przelot potrwa tylko moment . Taki opiekun zostanie mu dany, a my będziemy mogli być spokojni.

Trzeba sprawdzić jakie okazują się być wytyczne podróżowania samolotem dzieci. W którym momencie muszą mieć zapewnionego opiekuna, kiedy tanie loty Katowice - Enontekio pozwolą im już na samodzielny przelot. Tylko po poznaniu się z takimi informacjami, będziemy mieli gwarancję, że całość odpowiednio zorganizujemy.