X
Ładowanie...

Tanie loty Hahn Air Katowice Fortaleza

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
28 kwi 05 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Hahn Air

Katowice Fortaleza

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Hahn Air Katowice Fortaleza

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Hahn Air Katowice Fortaleza

Przewodnik po lotach Hahn Air Katowice Fortaleza

A co z ludźmi niepełnosprawnymi podczas lotu?

Trzeba pamiętać, iż osoby niepełnosprawne nie mogą cały dzień przesiadywać w domu. Wielu przewoźników proponuje specjalnie przygotowane samoloty, w których znajdują się miejsca przystosowane do ludzi kalekich, a nawet odpowiednio przygotowane łazienki. Również tanie loty Katowice - Fortaleza linią Hahn Air mają we własnej ofercie ofertę dla takich osób, a to oznacza, że swobodnie mają szansę zwiedzać inne kraje.

Co trzeba wiedzieć podczas lotu Katowice - Fortaleza linią Hahn Air

Jeżeli niepełnosprawny chce korzystać z oferty którą mają tanie loty Katowice - Fortaleza linią Hahn Air, to powinien zapamiętać, żeby wypisać odpowiedni formularz. Wówczas linie lotnicze będą wiedziały, że taka osoba pragnie polecieć oraz będzie ona posiadała zajęte siedzenie. Czasem liczba takich przestrzeni w samolocie może być sztywno ustalona, zatem dobrze jest powiadomić o własnej obecności na trasie Katowice - Fortaleza linią Hahn Air

.

Jak długo będziemy lecieć?

Osoby niewidome oraz niesłyszące, mogą wziąć na pokład samolotu zwierzę będące przewodnikiem. Oczywiście trzeba pamiętać o smyczy, kagańcu i potrzebnych dokumentach, lecz będzie to realne. Jeśli także wybierze się właściwy przelot to taka wyprawa będzie miło zapamiętana. Nie będziemy mieli kłopotów z zabraniem takiego psa nawet wtenczas, gdy wybierzemy tanie loty Katowice - Fortaleza linią Hahn Air

.

Co z wózkiem inwalidzkim?

Znaleźliśmy najtańszy lot, mamy pewność że samolot będzie przygotowany do osób niepełnosprawnych, ale zastanawiamy się, jak pomieścimy się w nim z naszym wózkiem? Trzeba powiedzieć, że na swoim wózku dojedziemy jedynie do schodów, następnie obsługa lotu Katowice - Fortaleza linią Hahn Air pomoże nam się przenieść na węższy wózek, nim wjedziemy do środka, a nasz zostanie włożony do miejsca na bagaże rejestrowane. Po zakończonym locie, znowu będą musieli nam pomóc, żebyśmy przenieśli się na nasz wózek.

Trzeba sprawdzić których formalności należy dopilnować, abyśmy posiadali pewność, że wejdziemy na przelot Katowice - Fortaleza linią Hahn Air. Im więcej wiadomości o sobie przekażemy, tym lepiej linie lotnicze będą miały szansę się przygotować do opieki nad naszą osobą i zapewnienia wszystkiego co potrzebne. Nie mniej im mniejszy będzie nasz bagaż podręczny, tym łatwiej będzie nam się samodzielnie tym zająć.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Lozanna Baden

Tanie loty Funchal Bratysława

Tanie loty Capri Sibiu

Tanie loty Ateny Salamanca

Tanie loty Oradea Altenrhein

Tanie loty Hilversum Halmstad

Tanie loty Esbjerg Murcia

Tanie loty Nowy Jork Charleston

Tanie loty Grosseto Mikkeli

Tanie loty Bronderslev Vastervik

Tanie loty EuroLOT Warszawa Kluż-Napoka