X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Katowice Fortaleza

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
28 kwi 05 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty LOT

Katowice Fortaleza

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze LOT Katowice Fortaleza

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje LOT Katowice Fortaleza

Przewodnik po lotach LOT Katowice Fortaleza

Czy planujemy z lotu Katowice - Fortaleza skorzystać w ciąży?

Jeździmy coraz częściej, czy to w sytuacjach służbowych czy prywatnie. To znaczy, że wiele kobiet zastanawia się, czy ciąża nie będzie tu przeciwwskazaniem do tej metody przemieszczania się. Jak się mimo wszystko okazuje, jeśli jedynie przebiega ona prawidłowo oraz nie prezentuje żadnego niebezpieczeństwa, to na spokojnie możemy zamówić tanie loty Katowice - Fortaleza, oczywiście pamiętając o paru zasadach.

Czas ciąży oraz oświadczenie od lekarza

Jeśli planujemy skorzystać z oferty na najtańsze loty , ale będziemy w ciąży, to warto wiedzieć, że dobrze będzie latać w drugim trymestrze. Wówczas dzieciątko jest już wystarczająco ukształtowane, a więc nie zagrażają mu zmiany ciśnień, a i my będziemy czuć się lepiej. Trzeba jednak pamiętać, że nie możemy latać po 36. tygodniu, a na niektórych liniach przelot Katowice - Fortaleza jest zabroniony także wcześniej, dlatego trzeba to zobaczyć. Dodatkowo, powinnyśmy przeczytać wytyczne danego przewoźnika , ponieważ każdy z nich ma odmienne założenia w odniesieniu do latania kobiet w ciąży, jak też przeróżne ułatwienia dla nich. Nie mniej, trzeba mieć przy sobie zaświadczenie od ginekologa, ponieważ jedynie książka ciąży może nie starczyć, żeby wpuszczono nas na przelot Katowice - Fortaleza.

Kiedy już będziesz na pokładzie Katowice - Fortaleza

Nie ma zakazów do lotu, to świetnie! W tej chwili zapamiętaj, żeby znaleźć najkrótszy lot , dzięki temu wyprawa nie okaże się być, aż tak trudna. W dodatku w czasie zapinania pasów dopilnuj, aby znajdowały się one pod, a nie na brzuchu. Jeśli potrzebujesz pomocy, poproś o to załogę. Podczas lotu Katowice - Fortaleza jeżeli to realne, wstawaj co pół godziny oraz przejdź się, bo siedzenie w jednakowej pozie nie będzie zbyt miłym doświadczeniem. Tanie loty Katowice - Fortaleza czasami proponują ciężarnym pierwszeństwo przy odprawie, jak również pomoc przy transporcie walizki, dlatego trzeba się upewnić na co można tu liczyć.

Tanie loty Katowice - Fortaleza namawiają do częstszego korzystania z ich propozycji. W wielu przypadkach, ciąża nie będzie do tego zakazem. Jednak za każdym razem trzeba się co do tego upewnić u ginekologa, jak również zapoznać się z regulaminem określonych przewoźników. Warto również sprawdzić zapisy w kraju do którego pragniemy lecieć. Czasami, nie godzą się one wpuszczać do siebie kobiet w ciąży, u których będzie bliski termin porodu, i tu przewoźnicy nic już nie mogą zdziałać.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Neuchatel Sines

Tanie loty Puerto De Santa Maria Sofia

Tanie loty Taranto Puente Genil

Tanie loty Per Grindelwald

Tanie loty Ekaterinburg Varna

Tanie loty Liepaja Bakkafjordur

Tanie loty Varna Vuokatti

Tanie loty Krasnojarsk Varna

Tanie loty Tomsk Londyn

Tanie loty Lufthansa Warszawa Yaounde

Tanie loty Minneapolis Berlin