X
Ładowanie...

Tanie loty British Airways Katowice Frankfurt

już od 473 zł
23 lip 30 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Frankfurt

Bilety lotnicze Katowice Frankfurt

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
25 paź (pią)
LOT
Frankfurt
27 paź (nie)
LOT
Katowice
25 paź (pią)
LOT
Frankfurt
30 paź (śro)
LOT
Katowice
02 lis (sob)
LOT
Frankfurt
03 lis (nie)
LOT
Katowice
28 sie (śro)
LOT
Frankfurt
09 wrz (pon)
LOT
Katowice
29 sie (czw)
LOT
Frankfurt
08 wrz (nie)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje British Airways Katowice Frankfurt

Przewodnik po lotach British Airways Katowice Frankfurt

Wypożyczenie samochodu w podróży

Marzy Ci się wycieczka Katowice - Frankfurt linią British Airways i chcesz samodzielnie decydować o kierunku zwiedzania, zatrzymywać się w wybranych miejscach i cieszyć maksymalną swobodą? Pomyśl o wynajęciu samochodu! Jak wygląda ostateczny koszt wynajmu? Czy wiek kierowcy ma znaczenie? Sprawdź nasz praktyczny przewodnik dla turystów!

Prawo jazdy - polskie czy międzynarodowe

Wypożyczenie auta w czasie wyjazdu do Portugalii, Szwecji czy Austrii zapewnia ogromny komfort. Jeżeli jesteś jednym z podróżnych, którzy lubią samodzielnie eksplorować nieznane nieznane, to przy kupowaniu biletu na lot Katowice - Frankfurt linią British Airways koniecznie pomyśl o wypożyczeniu auta. Przed podróżą należy oczywiście zweryfikować, czy Twój dokument uprawniający do prowadzenia pojazdów jest ważny w kraju, do którego się udajesz. W większości przypadków w strefie Schengen możemy posługiwać się polskim prawem jazdy, a w bardziej odległych krajach wymagany jest dokument międzynarodowy, który można otrzymać bez konieczności przechodzenia dodatkowych testów.

Od czego zależy koszt wypożyczenia auta

Na ostateczny koszt wynajmu auta składają się różne czynniki - między innymi cena wypożyczenia, benzyna, ubezpieczenie oraz kaucja. Koszt usługi jest oczywiście uzależniony od rodzaju auta, jego rocznika, a także ogólnego komfortu pojazdu. Turyści zazwyczaj otrzymują auto zatankowane do pełna, co przed zwrotem należy uzupełnić - w przeciwnym wypadku można być obciążonym opłatą dodatkową. Wiele podmiotów namawia klientów do skorzystania z polisy ubezpieczeniowej, która przydaje się w przypadku stłuczki. Trzeba też pamiętać, że klienci poniżej 25. roku życia mogą być obciążone opłatą za wiek.

Ograniczenia w wypożyczeniu samochodu

Podmioty wynajmujące samochody przeważnie wymagają od klientów posiadania karty kredytowej, na której blokowane są środki na kaucję. Pamiętaj także o tym, że w większości wypożyczalni wypożyczalni obowiązują ograniczenia związane z liczbą przejechanych kilometrów - po ich przekroczeniu może zostać naliczona dodatkowa opłata.