X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Frederikshavn

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
03 lut 10 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Frederikshavn

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Katowice Frederikshavn

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Frederikshavn

Przewodnik po lotach Katowice Frederikshavn

Co zawiera polisa turystyczna - wskazówki dla podróżnych

Polisa turystyczna zabezpiecza przed nieoczekiwanymi wypadkami, które mogą wystąpić w czasie wyjazdu zagranicznego. Nie możesz już doczekać się lotu Katowice - Frederikshavn i zastanawiasz się, czy warto dokupować dodatkową ochronę? Co obejmuje polisa turystyczna? Sprawdziliśmy, jakimi kryteriami należy kierować się przy wybieraniu odpowiedniej oferty.

Składniki polisy - zwróć na to uwagę

Dostępne na rynku polisy dla podróżnych pozwalają cieszyć się wyjazdami bez martwienia się o koszty nieprzewidzianych sytuacji - pomagają uporać się z różnymi problemami, takimi jak leczenie szpitalne, choroba, zagubienie walizki czy odwołanie lotu Katowice - Frederikshavn. Dostępne polisy pozwalają skorzystać z hospitalizacji, jak również pokrywają koszty badań lekarskich, zakupu lekarstw, transportu zwłok oraz wypłacają odszkodowania za wystąpienie trwałego uszczerbku na zdrowiu. Lubisz sporty ekstremalne? Pamiętaj o sprawdzeniu, czy polisa pokrywa koszty poszukiwań.

A może ubezpieczenie walizek?

Przed Tobą podróż Katowice - Frederikshavn? Jeśli chcesz uzyskać kompleksową ochronę, pomyśl o wykupieniu dodatkowego ubezpieczenia bagażu - może się to okazać pomocne w razie jego zniszczenia. Ciekawym rozwiązaniem jest także ubezpieczenie elektroniki - lustrzanki, laptopa czy smartfona. Tradycyjne polisy nie zawierają również ubezpieczenia na wypadek powikłań chorób przewlekłych, jeśli więc zmagasz się z problemem zdrowotnym, to pomyśl o dodatkowej ochronie. Jak wybierać polisę ubezpieczeniową, żeby się nie rozczarować? Przede wszystkim warto sprawdzić sumę ubezpieczenia. Jest to kwota, którą w razie wypadku zobowiązuje się pokryć towarzystwo ubezpieczeniowe. Warto też pamiętać o uważnym przeczytaniu umowy.