X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Gallivare

już od 84 zł
22 lip 29 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
18 lip (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Sztokholm
04 sie (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
18 lip (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Sztokholm
06 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
18 lip (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Sztokholm
15 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
21 lip (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Sztokholm
04 sie (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
21 lip (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Sztokholm
06 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Gallivare

Przewodnik po lotach Katowice Gallivare

Osoba niepełnosprawna w czasie lotu Katowice - Gallivare – co trzeba wiedzieć?

Nie tylko w pełni sprawni pasażerowie decydują się na samolot w charakterze środka i dokonują rezerwacji na tanie loty Katowice - Gallivare, także niepełnosprawni korzystają z wygód, jakie zapewnia podróż powietrzna. Warto wiedzieć, jakie prawa posiada niepełnosprawny korzystający z usług przewoźników lotniczych i o czym należy pamiętać przed podróżą.

Zaplanujmy rejs Katowice - Gallivare tak, aby zagwarantować wygody i bezpieczeństwo osobie niepełnosprawnej

Nieważne, czy wybieramy tanie loty Katowice - Gallivare, czy połączenia tradycyjnych przewoźników, z pewnością możemy liczyć na udogodnienia zaprojektowane dla osób niepełnosprawnych. Jeśli osoba niepełnosprawna leci samotnie, można mu zapewnić specjalną opiekę na terenie portu lotniczego, jak też w czasie lotu, jednakże fakt ten należy zgłosić możliwie szybko, najlepiej już w momencie rezerwowania biletu na tanie loty Katowice - Gallivare. Zanim dokona się rezerwacji dobrze jest zaznajomić się z wachlarzem usług, ponieważ personel nie jest uprawniony do wszystkich czynności. Z myślą o wygodzie pasażera, trzeba wybierać dogodne połączenia, na przykład takie, co nie trwają zbyt długo. Na stronie FRU.pl bez trudu posprawdzamy, ile czasu zajmują wybrane loty .

Specjalne fotele w kabinie

Już na etapie rezerwowania biletu na tanie loty Katowice - Gallivare warto poinformować przewoźnika o specjalnych wymaganiach pasażera, ponieważ dzięki temu będzie on miał zapewnioną właściwą obsługę. Na pokładzie samolotu są wyznaczone miejsca dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo linie lotnicze dysponują profesjonalnym sprzętem, jak na przykład wózkiem inwalidzkim, oraz przewożą sprzęt, który należy do pasażera. Z powodu ograniczonej przestrzeni oraz sprzętu jak najszybsze poinformowanie linii lotniczych o przelocie osoby niepełnosprawnej okazuje się niezwykle ważne. Przeważnie pasażer towarzyszący niepełnosprawnemu ma zapewnione miejsce obok.

Pies przewodnik i wyposażenie medyczne w samolocie

Podróż samolotem może się pasażerom niepełnosprawnym zdawać stresująca, jednak linie lotnicze z pewnością uczynią wszystko, by była ona dla podróżnego jak najdogodniejsza. Jeżeli pasażer rezerwujący tanie loty Katowice - Gallivare korzysta z usług psa przewodnika, zwierzak towarzyszy swemu podopiecznemu w kabinie i nie musi podróżować w klatce bądź bagażowym luku. Nie należy też stresować się bagażem, bo wózek inwalidzki, kule czy balkonik nie stanowią części bagażu podręcznego i nie zmniejszają jego limitów.