X
Ładowanie...

Tanie loty Eurowings Katowice Hamburg

już od 518 zł
01 maj 08 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Hamburg

Bilety lotnicze Katowice Hamburg

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
01 maj (śro)
LOT
Hamburg
31 maj (pią)
LOT
Katowice
02 maj (czw)
LOT
Hamburg
31 maj (pią)
LOT
Katowice
02 maj (czw)
LOT
Hamburg
01 cze (sob)
LOT
Katowice
02 maj (czw)
LOT
Hamburg
04 cze (wto)
LOT
Katowice
10 maj (pią)
LOT
Hamburg
15 maj (śro)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Eurowings Katowice Hamburg

Przewodnik po lotach Eurowings Katowice Hamburg

Jak przeżyć podróż Katowice - Hamburg linią Eurowings z pociechą?

Pojawienie się potomstwa w ogóle nie powinno oznaczać, że musimy rezygnować z podróży, przeciwnie przy dobrej organizacji mamy szansę potomstwo zabierać ze sobą. Warto tutaj pamiętać, że tygodniowego niemowlaka nie wolno wziąć do samolotu, ponieważ jego układ oddechowy oraz krążenia, nie będą jeszcze dość silne. Z pierwszym przelotem dziecka najlepiej, więc poczekać aż skończy dwa miesiące.

Idealne rozwiązania na trasie Katowice - Hamburg linią Eurowings

Jeśli planujemy lot z dzieckiem, musimy zadbać o to, aby na trasie pojawiało się jak najmniej przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wtedy i dziecko, i my mniej się zmęczymy, a co się z tym wiąże, będziemy posiadali lepszy humor. Jeżeli jeszcze zgodzimy się na nocny przelot, to ma szansę się okazać, że dziecko prześpi jego większą część, a więc tym spokojniej przeminie nam cała podróż. W dodatku szukając biletów w korzystnej cenie, musimy pamiętać, że dzieciaczki przez pierwsze dwa lata podróżują na kolanach opiekuna, a wówczas płacimy za jego bilet jakieś 10 procent zwykłego w zależności od linii. Jednak przy starszym dziecku zapłacimy już za cały bilet, czasem jedynie tanie loty Katowice - Hamburg linią Eurowings proponują kilkuprocentowe obniżki dla dzieci.

O czym jeszcze musimy pamiętać przed wylotem Katowice - Hamburg linią Eurowings?

Trzeba sobie zostawić troszkę czasu, tak byśmy ze spokojem mieli szansę się przyszykować do wylotu. Na lotnisko musimy zajechać prędzej, tak by bez stresu oddać wszystkie walizki, móc zjeść coś delikatnego i bez problemów iść do łazienki na moment przed wylotem, gdzie przebierzemy dziecko. Spora część linii lotniczych oferujących swoje usługi na danej trasie

zezwoli nam z dzieckiem wejść pierwszym do samolotu, a więc będziemy mieli szansę zająć najbardziej dogodne miejsca. Ma szansę się okazać, że tanie loty Katowice - Hamburg linią Eurowings nie mają w swojej usłudze podawania posiłków, a więc musimy pamiętać o schowaniu dla dzieciaczka nie tylko chusteczek, ukochanej zabawki i pieluszki, ale też jakiejś przekąski. Przy czym przeważnie potomstwo podróżujące na kolanach nie ma pozwolenia do swojego bagażu, więc całość musimy pomieścić w nasz podręczny.

Proś o pomoc

Jeśli lecisz pierwszy raz, nie bój się prosić o pomoc. Tak samo jeśli potrzebujesz wsparcia przy dziecku, również proś o to. Tanie loty Katowice - Hamburg linią Eurowings posiadają właściwie przeszkolony zespół, który będzie miał za zadanie pomóc pasażerom, czyli także i wam. Jeśli maleństwo zacznie płakać, próbuj mu dać pierś albo butelkę. Pomyśl także o zabraniu zabawek. Nie pozwól, aby potomstwo swoim działaniem, uderzaniem w fotel, pociąganiem za włosy, trącaniem dokuczało innym. Lecz też nie kajaj się za to, że płacze. Kupiliście bilety na tanie loty Katowice - Hamburg linią Eurowings i staliście się pełnoprawnymi pasażerami. Może się okazać, że twoje potomstwo nie przepada za lataniem, lecz pamiętaj, że każda podróż posiada swoją metę.

Trzeba pomyśleć w jaki sposób można się przyszykować do lotu Katowice - Hamburg linią Eurowings z dzieckiem, tak aby zrobić wszystko co tylko możliwe, aby lot przeminął spokojnie i bez niepotrzebnych stresów.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Lecce Split

Tanie loty Vitoria Warszawa

Tanie loty Cordoba Grenchen

Tanie loty Skovde Sulsted

Tanie loty Falkenberg Rodos

Tanie loty Air France wylot z: Hanoi

Tanie loty Praga Degerfors

Tanie loty Frankfurt Port Of Spain

Tanie loty Arosa Sao Jorge Island

Tanie loty Bearskin Airlines Ottawa

Tanie loty Bari Colombo