gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Air China Katowice Hangzhou

już od 2557 zł
22 sie 29 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Hangzhou

Bilety lotnicze Polska Hangzhou

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
08 paź (pon)
China Southern Airlines
Hangzhou
14 paź (nie)
China Southern Airlines
Warszawa
13 paź (sob)
China Southern Airlines
Hangzhou
18 paź (czw)
China Southern Airlines
Warszawa
13 paź (sob)
China Southern Airlines
Hangzhou
19 paź (pią)
China Southern Airlines
Warszawa
13 paź (sob)
China Southern Airlines
Hangzhou
21 paź (nie)
China Southern Airlines
Warszawa
15 paź (pon)
China Southern Airlines
Hangzhou
21 paź (nie)
China Southern Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air China Katowice Hangzhou

Przewodnik po lotach Air China Katowice Hangzhou

Ubezpieczenie turystyczne - dlaczego warto i jak wybrać najlepszą ofertę

Od dawna planowałeś wymarzony urlop Katowice - Hangzhou linią carrier_name i zależy Ci na bezpiecznym i komfortowym wypoczynku? Oprócz wynajęcia pokoju, zabukowania lotu i spakowania walizek, warto także pomyśleć o skorzystaniu z ubezpieczenia turystycznego. Jakimi kryteriami należy kierować się przy wybieraniu odpowiedniej oferty?

Wyjazd zagraniczny? Wykup ubezpieczenie

Polacy nie wyobrażają sobie roku bez wakacji - według szacunków w ubiegłym roku urlopy planowało ponad 80% respondentów. Spora część podróżnych wybiera urlopy zagraniczne - przyciąga nas możliwość relaksu na piaszczystej plaży, sączenia drinków z palemką, eksplorowania historycznych miejsc. Odległe kierunki to cel wielu turystów, jednak co zrobić, kiedy w czasie wycieczki zdarzą się nieoczekiwane wypadki? Rehabilitacja, leki, anulowany lot Katowice - Hangzhou linią carrier_name, skradziony bagaż, perspektywa szybszego powrotu do kraju - to wszystko może generować bardzo duże koszty. Następstwa wypadków złagodzi dobrze dobrana polisa ubezpieczeniowa, która zapewni nam nie tylko możliwość skorzystania z opieki medycznej, ale także wypłaci odszkodowanie.

Jak wybrać polisę turystyczną?

Decydując się na ofertę warto w pierwszej kolejności sprawdzić koszty gwarantowane, czyli sumę, którą towarzystwo ubezpieczeniowe jest zobowiązane pokryć. Na terenie UE jej minimalny pułap powinien osiągnąć kilkunastu tysięcy euro, zaś poza Unią - nawet kilka razy więcej. Na rynku istnieją również oferty w których podmiot pokrywa wszystkie koszty leczenia - jest to szczególnie potrzebne np. w Ameryce. Dobra polisa powinna także zagwarantować klientowi środki z tytułu doznania uszczerbku na zdrowiu.

Co jeszcze można ubezpieczyć

Towarzystwa funkcjonujące na rynku oferują również ubezpieczenia OC, ubezpieczenie cennych przedmiotów, wypłacenie środków z tytułu odwołanych lotów, a nawet zaangażowania ekipy ratowniczej np. w górach. Interesuje Cię lot Katowice - Hangzhou linią carrier_name? Pamiętaj, żeby uważnie przeczytać OWU - to pozwoli uniknąć niedopowiedzeń.