X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Haskovo

już od

31 lip 07 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Haskovo

Bilety lotnicze Katowice Haskovo

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Haskovo

Przewodnik po lotach Katowice Haskovo

Walizka czy torba - co lepiej sprawdzi się w podróży?

Każda osoba planująca urlop zdaje sobie sprawę z tego, że spakowanie się na urlop może nastręczyć wiele trudności - trzeba w końcu wybrać niezbędne elementy garderoby, odpowiednio je zwinąć, a także uzupełnić mini apteczkę. Zasadniczą kwestią jest również dobór walizki, w której przewieziemy wszystkie rzeczy. Co lepiej sprawdzi się w podróży - torba czy walizka? Sprawdź cenne wskazówki dla pasażerów.

Walizka - czy to dobry wybór

Właśnie przygotowujesz się do wyjazdu i zastanawiasz się, czy wybrać sztywną walizkę, czy elastyczną torbę podróżną? Zarówno walizki, jak i torby podróżne mają swoje mocne i słabe strony. Walizka wyposażona w kółka jest niezwykle praktyczna i pozwala na bezproblemowe przewożenie bagażu, np. po płycie lotniska. Nie trzeba więc męczyć się z przenoszeniem ciężkich pakunków. Walizka zrobiona z twardego plastiku dobrze zabezpiecza zawartość bagażu przez wgnieceniem, jednak sama w sobie jest dość ciężka, co może wiązać się z ryzykiem zmniejszenia ilości bagażu przed odlotem.

Torba - lżejsza, ale mniej stabilna

Z kolei torba jest zrobiona z miękkiego materiału, co pozwala na wzięcie ze sobą więcej rzeczy bez konieczności zmniejszania wagi jej zawartości. Do wad można zaliczyć ryzyko uszkodzenia bagażu - torba nie jest tak sztywna jak wykonana z plastiku walizka. Z pewnością jednak zajmuje mniej miejsca w samolocie i można ją łatwo skompresować. Przed Tobą lot Katowice -Haskovo? Niezależnie od tego czy wybierzesz walizkę, czy torbę, nie zapomnij o kilku podstawowych regułach dotyczących transportu rzeczy. Do samolotu nie można wnosić rzeczy niebezpiecznych dla otoczenia, np. noży, nożyczek, żyletek, czy narzędzi. Przed wyjazdem należy sprawdzić zawartość bagażu, a lot na pewno odbędzie się bez problemów.