X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Heathrow

już od 641 zł
29 maj 05 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Heathrow

Bilety lotnicze Katowice Heathrow

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
11 wrz (wto)
LOT
Londyn
21 wrz (pią)
LOT
Katowice
11 wrz (wto)
LOT
Londyn
24 wrz (pon)
LOT
Katowice
11 wrz (wto)
LOT
Londyn
25 wrz (wto)
LOT
Katowice
13 wrz (czw)
LOT
Londyn
28 wrz (pią)
LOT
Katowice
15 wrz (sob)
LOT
Londyn
22 wrz (sob)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Heathrow

Przewodnik po lotach Katowice Heathrow

W jaki sposób odbędzie się wejście na lot Katowice - London (Heathrow)

Aby móc lecieć w upragnioną podróż Katowice - London (Heathrow) powinniśmy najpierw przejść przez odpowiednie etapy. Wszystko po to, żebyśmy mieli szansę spokojnie polecieć oraz aby wszystko odbyło się w zgodzie z wytycznymi. Warto wcześniej zobaczyć, jak będzie wyglądać to wejście do samolotu na lot Katowice - London (Heathrow), żebyśmy potem się niepotrzebnie nie stresowali.

Najpierw odprawa, później poczekalnia odlotów

Na początek musimy się przyszykować do odprawy oraz kontroli bezpieczeństwa. Gdy te już będą przeprowadzone, będziemy proszeni o przejście do poczekalni odlotów. Tam będziemy mogli sprawdzić, przez którą bramkę musimy przejść, aby wejść do samolotu i wykorzystać bilet na tanie loty Katowice - London (Heathrow). Czasami to wejście będzie się odbywało przez przejście specjalnym rękawem. Innym razem na pokład będziemy przewiezieni niewielkim autobusem. Na takich samych monitorach co numer bramki, jest pokazana również godzina, o której będziemy mogli przez taką bramkę przechodzić. Mamy możliwość być przekonani, że także tanie loty Katowice - London (Heathrow) będą miały to wszystko świetnie przygotowane.

Kto ma pierwszeństwo przy wejściu na pokład Katowice - London (Heathrow)?

Różni przewoźnicy dokładają sił, aby ułatwić funkcjonowanie podróżnym, którzy zgodzili się korzystać z ich usługi. Dlatego na tanie loty Katowice - London (Heathrow)w pierwszej kolejności wprowadzane będą osoby z dziećmi, niepełnosprawni i ciężarne. Jeżeli wykupiliśmy tą możliwość, to również mamy szansę liczyć na to, że wejdziemy do samolotu Katowice - London (Heathrow) na początku. Tak samo na pierwszeństwo mają szansę liczyć te osoby, które mają zakupione karty lojalnościowe. Warto się dowiedzieć czy mamy szansę liczyć na to pierwszeństwo. Jeśli nie, to powinniśmy się zastanowić, czy nie dopłacić odrobinę do najtańszego biletu, żeby to pierwszeństwo otrzymać.

Jeśli wcześniej zorientujemy się, jak ma wyglądać wejście do samolotu Katowice - London (Heathrow), to ma szansę się okazać, że całą procedurę przyjmiemy spokojniej oraz mniej będziemy się stresować. Przez to warto sprawdzić jak to wygląda, czego możemy się tu spodziewać, a również na które przywileje możemy tu się nastawić.