X
Ładowanie...

Tanie loty Air Berlin Katowice Hurghada

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
28 wrz 05 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Air Berlin

Katowice Hurghada

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Air Berlin Katowice Hurghada

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Air Berlin Katowice Hurghada

Przewodnik po lotach Air Berlin Katowice Hurghada

Jak przeżyć lot Katowice - Hurghada linią Air Berlin z pociechą?

Narodziny potomstwa wcale nie powinny oznaczać, że powinniśmy zrezygnować z podróżowania, wręcz przeciwnie przy odpowiedniej organizacji możemy potomstwo zabierać ze sobą. Trzeba tutaj pamiętać, że tygodniowego niemowlaka nie możemy wziąć do samolotu, bo jego układ oddechowy oraz krążenia, nie są jeszcze dość silne. Z pierwszym lotem dziecka najlepiej, więc poczekać aż ukończy dwa miesiące.

Idealne rozwiązania na trasie Katowice - Hurghada linią Air Berlin

Jeśli planujemy przelot z dzieckiem, musimy zadbać o to, aby na trasie było jak najmniej przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wówczas i maleństwo, i my mniej się zmęczymy, a co się z tym łączy, będziemy posiadali lepszy humor. Jeżeli jeszcze zdecydujemy się na nocny lot, to może się okazać, że dziecko będzie spało przez jego znaczną część, a więc tym spokojniej przeminie nam cała podróż. Dodatkowo szukając biletów w korzystnej kwocie, powinniśmy pamiętać, że dzieci przez pierwsze dwa lata siedzą na kolanach opiekuna, a wówczas płacimy za jego bilet jakieś 10 procent normalnego w zależności od linii. Jednak przy starszym potomstwie płacimy już za pełen bilet, czasem tylko tanie loty Katowice - Hurghada linią Air Berlin oferują kilkuprocentowe obniżki dla dzieci.

O czym jeszcze musimy wiedzieć przed wylotem Katowice - Hurghada linią Air Berlin?

Warto sobie zostawić trochę czasu, tak abyśmy ze spokojem mogli się przyszykować do wylotu. Na lotnisko powinniśmy zajechać wcześniej, tak by bez nerwów zdać wszystkie walizki, mieć możliwość spożyć coś delikatnego i bez problemów pójść do łazienki na chwilę przed lotem, gdzie przewiniemy dziecko. Większość przewoźników proponujących swoje usługi na danej trasie

zezwoli nam z maleństwem wejść w pierwszej kolejności do samolotu, a zatem będziemy mieli szansę zajmować naprawdę dogodne miejsca. Może się okazać, że tanie loty Katowice - Hurghada linią Air Berlin nie mają w swojej ofercie podawania jedzenia, a więc musimy pamiętać o zapakowaniu dla dzieciaczka nie tylko chusteczek, ulubionej zabawki oraz pieluszek, ale także jakiejś przekąski. Przy czym przeważnie dziecko siedzące na kolanach nie ma prawa do swojego bagażu, więc całość powinniśmy pomieścić w nasz podręczny.

Proś o wsparcie

Jeśli lecisz pierwszy raz, nie bój się prosić o wsparcie. Tak samo jeżeli potrzebujesz pomocy przy maluszku, również proś o to. Tanie loty Katowice - Hurghada linią Air Berlin mają właściwie przeszkolony personel, który ma za zadanie pomagać pasażerom, czyli również i wam. Jeśli maleństwo będzie płakać, próbuj mu podać pierś czy butelkę. Pomyśl także o wzięciu zabawek. Nie pozwól, by potomstwo swoim zachowaniem, kopaniem w fotel, ciągnięciem za włosy, trącaniem dokuczało współpasażerom. Lecz też nie przepraszaj za to, że płacze. Kupiliście bilety na tanie loty Katowice - Hurghada linią Air Berlin i jesteście pełnoprawnymi pasażerami. Może się okazać, że twoje dziecko nie lubi latania, lecz wiedz, że każda podróż posiada swoją metę.

Warto myśleć w jaki sposób możemy się przygotować do podróży Katowice - Hurghada linią Air Berlin z potomstwem, tak aby zrobić wszystko co jest możliwe, aby lot minął spokojnie oraz bez niepotrzebnych nerwów.