X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Innsbruck

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
14 gru 21 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Innsbruck

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Katowice Innsbruck

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Innsbruck

Przewodnik po lotach Katowice Innsbruck

Pierwszy lot samolotem – czego możesz się spodziewać

To, co najbardziej budzi obawy osoby, które pierwszy raz lecą samolotem, to nie tylko sam lot, ale samo odprawa i poruszanie się po lotnisku. Tłok, hałas, nieznana sytuacja – to przecież stresujące przeżycie. Podpowiadamy, czego możesz się obawiać podczas pierwszego lotu i jak można się na to przygotować.

Przygotuj się do odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest ani trochę przerażająca. Najważniejsze jest, by mieć pod ręką wszelkie dokumenty. Kiedy latasz na terenie Unii Europejskiej, konieczny będzie jedynie dowód osobisty. Teraz już wszystkie linie, również tanie loty Katowice - Innsbruck, uznają bilety w formie elektronicznej. Nie ma potrzeby nic drukować, potrzebne jest tylko potwierdzenie rezerwacji.

W trakcie odprawy zostanie sprawdzony zabrany bagaż, twoje dokumenty i na końcu ty sam. Obsługa czasami musi poprosić cię o wyciągnęcie paska do spodni i butów. Wpakuj do kosza znajdującego się przy taśmie wszelkie monety i papiery, które masz w kieszeniach, połóż tam również torbę, odzienie wierzchnie lub chustę.

Sposób pakowania bagażu do tanich lotów Katowice - Innsbruck

Tanie loty zazwyczaj pozwalają zabrać wyłącznie bagaż podręczny. Nie bój się – jest on na tyle pakowny, że bez problemu się do niego spakujesz. Jednakze warto każdą sprawę rozważyć tak, by bagaż bez problemu przeszedł kontrolę, a skomplikowana wieża dokładnie zwiniętych koszulek nie była zniszczona.

Na szczycie ułóż wszystkie dokumenty – niebawem będziesz musiał je wyciągnąć w czasie kontroli. Postaraj się żeby na górze znalazła się również kosmetyczka ze wszystkimi kosmetykami. Specyfiki przelej do plastikowych buteleczek. Tuż pod zapięciem bagażu warto włożyć także napoje. Jeśli obsługa samolotu będzie kazała ci coś zostawić, nie będziesz musiał burzyć przemyślanie ułożonego bagażu. Aby się przed tym uchronić, zawczasu dowiedz się, jakie rzeczy można wnosić do środka w tanich lotach Katowice - Innsbruck.