X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Ioannina

już od
14 mar 21 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Ioannina

Bilety lotnicze Katowice Ioannina

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Ioannina

Przewodnik po lotach Katowice Ioannina

Bagaż rejestrowany - wszystko, co musisz o nim wiedzieć

Bagaż rejestrowany, określany również jako odprawiany nie jest wnoszony na pokład samolotu Katowice - Ioannina - transportowany się go w specjalnym luku bagażowym. Jakich przedmiotów nie możemy do niego wkładać? Czy jest on płatny? Zapraszamy do przeczytania naszego poradnika!

Odprawiamy bagaż rejestrowany

Bagażu rejestrowanego nie możemy mieć przy sobie w czasie lotu - musimy go odprawić. Można to zrobić na dwa sposoby - oddanie obsłudze przy odprawie check-in lub nadanie samodzielnie. Skorzystałeś z pierwszego rozwiązania? Nie spóźnij się - na lotnisko przyjedź ok. 2 godziny przed startem samolotu Katowice - Ioannina. Po oddaniu walizek odpowiedzialność za ich uszkodzenie spoczywa na przewoźniku - w razie problemów klient może nawet wystąpić z wnioskiem o odszkodowanie.

Pakujemy bagaż rejestrowany

Nie wiesz jakie przedmioty możesz spakować do bagażu nadawanego? Pamiętaj, że do walizki możesz włożyć zdecydowanie więcej niż do bagażu wnoszonego na pokład, ale i tak trzeba liczyć się z ograniczeniami. Przede wszystkim do bagażu rejestrowanego nie można pakować substancji, które mogą wywołać zagrożenie dla innych podróżnych - materiałów pirotechnicznych, substancji toksycznych, broni lub jej imitacji, pojemników z gazem.

Czy za bagaż odprawiany musimy uiścić opłatę?

Wszystko uzależnione jest od operatora lotniczego - osoby podróżujące tanimi liniami z reguły muszą ponosić opłaty dodatkowe. Przed Tobą lot Katowice - Ioannina i chcesz zabrać dużo rzeczy? Zwróć uwagę na to, że istnieją określone ograniczenia wagowe, których przekroczenie skutkuje opłatą za nadbagaż. W przypadku regularnych operatorów lotniczych z reguły koszt wlicza się w cenę biletu. Najlepiej jednak uprzednio sprawdzić regulamin przewoźnika, żeby uniknąć niespodzianek.