X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Jambol

już od

06 sie 13 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Jambol

Bilety lotnicze Katowice Jambol

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Jambol

Przewodnik po lotach Katowice Jambol

Najkorzystniejsze ubezpieczenia podróżne, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Katowice - Jambol

Decydując się na wakacje w biurze podróży automatycznie płaci się za ubezpieczenie. Jeśli jednak wybierasz się w wyjazd samodzielnie, potrzebujesz odpowiedniej polisy ubezpieczeniowej. Nawet jeśli zależy ci na tanich lotach Katowice - Jambol, powinno się dopłacić kilka złotych na polisę ubezpieczeniową. Sprawdź, które ubezpieczenie jest najkorzystniejsze w podróży i dlaczego często okazuje się naprawdę istotne.

Podstawowe ubezpieczenie turystyczne

Zdecydowanie najbardziej potrzebne jest podstawowe ubezpieczenie turystyczne. Obojętnie, czy rezerwujesz tanie loty Katowice - Jambol, czy korzystasz z usług regularnych przewoźników, jest przydatne. Podstawowe ubezpieczenie turystyczne obejmuje zarówno sam lot, i wakacje.

Polisa zazwyczaj tyczy się następstw nieszczęśliwych wypadków. Może również uchronić cię przed kosztami związanymi z stratą bagażu – chociaż przewożąc drogie rzeczy, należy specjalnie je ubezpieczyć. Ponadto gwarantuje ci rejs powrotny do Polski w przypadku zachorowania i odda ci środki wydane na wizytę u lekarza poza krajem, lub wtedy, gdy staniesz się ofiarą kradzieży.

Inne ubezpieczenia dla podróżnych

Możesz także skorzystać z dodatkowych polis ubezpieczeniowych dedykowanych dla turystów. Znajdują się w ofercie coraz więcej firm ubezpieczeniowych. Można nie tylko dodatkowo ubezpieczyć wartościowy bagaż, lecz także dodatkowo ubezpieczyć się od jego zgubienia – jeżeli zniknie i będziesz szukać go, masz pewne odzyskanie środków.

Niektóre z przedsiębiorstw ubezpieczeniowych oferuje także polisy od opóźnienia samolotu. To rozwiązanie jest bardzo korzystne, jeżeli wykupiłeś bilety na przesiadkę i spóźnienie może oznaczać oddawanie biletów ze stratą i konieczność wykupienia pokoju w hotelu. Taka sytuacja niestety nie zdarza się sporadycznie, a sięgając po ubezpieczenie, masz pewność odzyskania wydanych dodatkowych środków. Nie obawiaj się, że przez ubezpieczenie twoje tanie loty Katowice - Jambol zaskakująco podrożeją – z reguły jest to nieduża stawka.