gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Kajaani

już od 369 zł
23 paź 30 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Finlandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Finlandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
02 lis (pią)
Norwegian
Lot bezpośredni
Helsinki
07 lis (śro)
Norwegian
Lot bezpośredni
Kraków
21 lis (śro)
Norwegian
Lot bezpośredni
Helsinki
28 lis (śro)
Norwegian
Lot bezpośredni
Kraków
05 lis (pon)
Norwegian
Lot bezpośredni
Helsinki
07 lis (śro)
Norwegian
Lot bezpośredni
Kraków
23 lis (pią)
Norwegian
Lot bezpośredni
Helsinki
25 lis (nie)
Norwegian
Lot bezpośredni
Gdańsk
29 paź (pon)
Norwegian
Lot bezpośredni
Helsinki
01 lis (czw)
Norwegian
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Kajaani

Przewodnik po lotach Katowice Kajaani

Ograniczenia ruchowe a podróż samolotem Katowice - Kajaani

Znacznie częściej samoloty, jakie proponowane okazują się być przez różne linie lotnicze mogą być przygotowane do potrzeb ludzi niepełnosprawnych. Oznacza to, że mają prawo oni bez trudu przemieszczać się w ten sposób, a w dodatku jeszcze mają możliwość liczyć na bezpłatną pomoc, czy to na lotnisku czy to w samolocie. Warto mimo wszystko zdać sobie sprawę z kilku spraw, tak aby mieć gwarancję, że odpowiednio się do tego podróżowania przygotujemy, także jeśli zamówimy tanie loty Katowice - Kajaani.

To co najistotniejsze zgłośmy przed lotem Katowice - Kajaani

Powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że liczba miejsc dla ludzi niepełnosprawnych w samolocie będzie sztywno określona. Dlatego już podczas rezerwowania biletu na tanie loty Katowice - Kajaani powinniśmy przekazać te informacje liniom lotniczym tak aby miały szansę one to odnotować oraz odpowiednio nas ulokować w czasie podróży. Jeśli poruszamy się na wózku inwalidzkim, to będziemy mogli na nim dojechać do samolotu, a potem przesiądziemy się na inny wózek, i nim dostaniemy się do samolotu. Nasz zostanie włożony do luku bagażowego oraz dostarczony nam po wylądowaniu. Rzecz jasna podczas takiego przenoszenia się z wózka na wózek mamy możliwość liczyć na pomoc załogi takiego samolotu.

Nie będzie wpływało na bagaż podręczny

Trzeba posiadać świadomość, że nawet rezerwując najtańszy bilet , mamy prawo mieć pewność, że balkonik albo laska dopomagająca nam w przemieszczaniu się, nie są wliczane do masy bagażu. Oznacza to, że będzie nam przysługiwał taki sam bagaż podręczny jak innym podróżnym. Dodatkowo nawet tanie loty Katowice - Kajaani zezwalają na bezpłatną podróż psa przewodnika i co istotne, pozwalają żeby leciał on razem z nami w kabinie samolotu.

Jeśli wiemy, że podczas podróży samolotem będziemy potrzebowali pomocy ze względu na naszą niepełnosprawność, to należy to wcześniej zgłosić. W dodatku warto znać własne prawa, ale i obowiązki, tak żebyśmy posiadali gwarancję, że dobrze przygotujemy się do takiej wyprawy. Tanie loty Katowice - Kajaani mają sporo kuszących propozycji, a skoro nie wykluczają one ludzi z żadną niepełnosprawnością, to warto z tego korzystać. To też oznacza, że coraz częściej na spełnianie marzeń o lotach decydują się niewidomi, niesłyszący, a nawet osoby z niepełnosprawnością ruchową.