X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Kalamata

już od 7856 zł
01 cze 08 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Kalamata

Bilety lotnicze Katowice Kalamata

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
31 maj (czw)
Lufthansa
Kalamata
07 cze (czw)
Aegean Air
Katowice
02 cze (sob)
LOT
Kalamata
07 cze (czw)
Lufthansa
Katowice
31 maj (czw)
Lufthansa
Kalamata
08 cze (pią)
Condor
Katowice
02 cze (sob)
LOT
Kalamata
08 cze (pią)
Condor
Katowice
01 cze (pią)
Lufthansa
Kalamata
07 cze (czw)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Kalamata

Przewodnik po lotach Katowice Kalamata

Co zawiera polisa turystyczna - wskazówki dla podróżnych

Ubezpieczenie podróżne chroni przed nieoczekiwanymi sytuacjami, które mogą zdarzyć się w czasie urlopu. Nie możesz już doczekać się lotu Katowice - Kalamata i zastanawiasz się, czy warto zainteresować się dodatkową ochroną? Co obejmuje ubezpieczenie podróżne? Sprawdziliśmy, na jakie udogodnienia mogą liczyć turyści.

Czy polisa pokrywa koszty leczenia stomatologicznego oraz zakupu środków opatrunkowych

Dostępne na rynku polisy turystyczne pozwalają cieszyć się wyjazdami bez martwienia się o koszty nieprzewidzianych sytuacji - pomagają uporać się z różnymi problemami, takimi jak hospitalizacja, poważny uraz, zagubienie toreb czy opóźnienie lotu Katowice - Kalamata. Dostępne rozwiązania gwarantują możliwość skorzystania z opieki medycznej, a także pokrywają koszty leczenia stomatologicznego, zakupu leków, transportu medycznego oraz wypłacają stosowne świadczenia za wystąpienie poważnego problemu zdrowotnego. Lubisz sporty ekstremalne? Przed wyruszeniem w podróż koniecznie sprawdź, czy polisa pokrywa koszty ratownictwa.

A może ubezpieczenie walizek?

Planujesz podróż Katowice - Kalamata? Jeśli chcesz uzyskać kompleksową ochronę, pomyśl o wykupieniu dodatkowej polisy na bagaż - może się to okazać pomocne w razie jego uszkodzenia. Dobrą opcją jest również ochrona elektroniki - lustrzanki, komputera czy telefonu. Standardowe polisy nie zawierają również ubezpieczenia na wypadek zaostrzenia chorób ogólnoustrojowych, jeśli więc zmagasz się z problemem zdrowotnym, to zainteresuj się dodatkowymi składnikami ubezpieczenia. Czym kierować się przy wybieraniu polisy, żeby rozwiązanie spełniło nasze oczekiwania? Przede wszystkim warto sprawdzić tzw. koszty gwarantowane. Jest to kwota, którą w razie wypadku wypłaci firma ubezpieczeniowa. Warto też pamiętać o uważnym sprawdzeniu OWU.