X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Kalimnos

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Katowice Kalimnos

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Katowice Kalimnos

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Katowice Kalimnos

Przewodnik po lotach Katowice Kalimnos

Czy dzieci mogą lecieć Katowice - Kalymnos Island bez opieki?

Najmłodsze dzieci przez wiele linii lotniczych traktowane są ze szczególną uwagą i obsłużone okazują się być nie raz jako podróżni specjalni. Dlatego właśnie, podróżując z dzieciaczkiem w większości przypadków, mamy prawo oczekiwać na pierwszeństwo w czasie wchodzenia do samolotu, czy na uzyskanie najdogodniejszego siedzenia. Lecz jak będzie wyglądała taka podróż dziecka. Czy realne będą tanie loty Katowice - Kalymnos Island, w których dziecko będzie leciało samo?

Poznajmy się z wytycznymi linii lotniczych

Powinniśmy sobie zdać sprawę z faktu, że każdy przewoźnik ma własne wytyczne, jeśli idzie o tanie loty Katowice - Kalymnos Island z udziałem dzieci. Z tego powodu trzeba się skontaktować z tym konkretnym, żeby uzyskać odpowiedzi na interesujące nas zagadnienia. Przeważnie dziecko do lat 5 nie może lecieć Katowice - Kalymnos Island bez osoby starszej. Nierzadko za kogoś starszego, kto ma prawo stać się opiekunem podczas przelotu, będzie się uważać osoby, które skończyły 15 lat. Jednak żeby się dowiedzieć, że ta granica lat starczy na lot Katowice - Kalymnos Island, na który zakupiliśmy bilet za jedyne rzeczywiście wystarczy. Musimy skontaktować się z odpowiednią linią.

Szansa skorzystania z osoby opiekującej się na lot Katowice - Kalymnos Island

Dziecko do 15 lat, zawsze musi posiadać przy sobie kogoś doroślejszego, dlatego na tanie loty Katowice - Kalymnos Island musimy się decydować wraz z nim. Jeśli nie będzie takiej opcji, trzeba się dowiedzieć, czy na konkretnych liniach, możliwe jest przygotowanie opieki w czasie przelotu. Niektórzy posiadają takie dodatkowe osoby, które podczas przelotu Katowice - Kalymnos Island będą leciały z dzieckiem i się nim zajmują. Rzecz jasna jeżeli zgodzimy się korzystać z takiej propozycji, to musimy się liczyć z tym, że będziemy musieli dodatkowo zapłacić. Nie mniej, będzie to jakieś rozwiązanie, jeżeli sami nie możemy lecieć. Jeżeli będzie możliwość wykupienia takiego opiekuna, to nie będzie tutaj miało znaczenia, czy maleństwo będzie leciało przez kilkanaście godzin, czy nasz przelot będzie trwać tylko chwilę . Taki opiekun będzie mu dany, a my będziemy mogli być spokojni.

Trzeba sprawdzić jakie są wytyczne latania dzieci. Kiedy powinny mieć zagwarantowanego opiekuna, kiedy tanie loty Katowice - Kalymnos Island pozwolą im już na samotny przelot. Jedynie po zapoznaniu się z takimi informacjami, będziemy mieli pewność, że całość odpowiednio zorganizujemy.