X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Kalymnos Island

już od 205 zł
11 cze 18 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Ateny
29 cze (pon)
Volotea
Lot bezpośredni
Santoryn
11 lip (sob)
Volotea
Lot bezpośredni
Ateny
03 lip (pią)
Volotea
Lot bezpośredni
Santoryn
11 lip (sob)
Volotea
Lot bezpośredni
Ateny
30 cze (wto)
Volotea
Lot bezpośredni
Santoryn
11 lip (sob)
Volotea
Lot bezpośredni
Ateny
09 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Santoryn
13 sie (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
09 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Santoryn
14 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Kalymnos Island

Przewodnik po lotach Katowice Kalymnos Island

Czy dzieci mogą lecieć Katowice - Kalymnos Island bez opieki?

Najmłodsze dzieci przez wiele linii lotniczych traktowane są ze szczególną uwagą i obsłużone okazują się być nie raz jako podróżni specjalni. Dlatego właśnie, podróżując z dzieciaczkiem w większości przypadków, mamy prawo oczekiwać na pierwszeństwo w czasie wchodzenia do samolotu, czy na uzyskanie najdogodniejszego siedzenia. Lecz jak będzie wyglądała taka podróż dziecka. Czy realne będą tanie loty Katowice - Kalymnos Island, w których dziecko będzie leciało samo?

Poznajmy się z wytycznymi linii lotniczych

Powinniśmy sobie zdać sprawę z faktu, że każdy przewoźnik ma własne wytyczne, jeśli idzie o tanie loty Katowice - Kalymnos Island z udziałem dzieci. Z tego powodu trzeba się skontaktować z tym konkretnym, żeby uzyskać odpowiedzi na interesujące nas zagadnienia. Przeważnie dziecko do lat 5 nie może lecieć Katowice - Kalymnos Island bez osoby starszej. Nierzadko za kogoś starszego, kto ma prawo stać się opiekunem podczas przelotu, będzie się uważać osoby, które skończyły 15 lat. Jednak żeby się dowiedzieć, że ta granica lat starczy na lot Katowice - Kalymnos Island, na który zakupiliśmy bilet za jedyne rzeczywiście wystarczy. Musimy skontaktować się z odpowiednią linią.

Szansa skorzystania z osoby opiekującej się na lot Katowice - Kalymnos Island

Dziecko do 15 lat, zawsze musi posiadać przy sobie kogoś doroślejszego, dlatego na tanie loty Katowice - Kalymnos Island musimy się decydować wraz z nim. Jeśli nie będzie takiej opcji, trzeba się dowiedzieć, czy na konkretnych liniach, możliwe jest przygotowanie opieki w czasie przelotu. Niektórzy posiadają takie dodatkowe osoby, które podczas przelotu Katowice - Kalymnos Island będą leciały z dzieckiem i się nim zajmują. Rzecz jasna jeżeli zgodzimy się korzystać z takiej propozycji, to musimy się liczyć z tym, że będziemy musieli dodatkowo zapłacić. Nie mniej, będzie to jakieś rozwiązanie, jeżeli sami nie możemy lecieć. Jeżeli będzie możliwość wykupienia takiego opiekuna, to nie będzie tutaj miało znaczenia, czy maleństwo będzie leciało przez kilkanaście godzin, czy nasz przelot będzie trwać tylko chwilę . Taki opiekun będzie mu dany, a my będziemy mogli być spokojni.

Trzeba sprawdzić jakie są wytyczne latania dzieci. Kiedy powinny mieć zagwarantowanego opiekuna, kiedy tanie loty Katowice - Kalymnos Island pozwolą im już na samotny przelot. Jedynie po zapoznaniu się z takimi informacjami, będziemy mieli pewność, że całość odpowiednio zorganizujemy.