X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Karlowe Wary

już od 178 zł
01 cze 08 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Czechy

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Czechy
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
01 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Praga
08 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
04 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Praga
09 cze (sob)
Ryanair
Warszawa
05 cze (wto)
Ryanair
Praga
12 cze (wto)
WizzAir
Kraków
14 cze (czw)
Ryanair
Praga
18 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
12 cze (wto)
Ryanair
Praga
13 cze (śro)
WizzAir
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Karlowe Wary

Przewodnik po lotach Katowice Karlowe Wary

niemowlę w podróży Katowice - Karlowe Wary - poradnik dla rodziców

Przed Tobą podróż samolotem zpociechą i nie masz pojęcia, jak się do tego przygotować? Poniżej przedstwiamy krótką wykaz zagadnień, którą każdy rodzic powienien zapoznać się zanim wybierze się na wymarzony lot Katowice - Karlowe Wary.

Wiek dziecka a cena biletu do Katowice - Karlowe Wary

Cena tak naprawdę zależy od wieku pociechy i przewoźnika, jaką wybierzesz. Za bilet dla dzieci do 2 lat, które podróżują na kolanach opiekuna linie lotnicze nie pobiera żadnych opłat albo ma niewielką cenę. Starsze dzieci często muszą mieć zarezerwowany normalny bilet lub linie lotnicze oferuje dla nich specjalne promocje.

Obligatoryjne dokumenty dla pociechy

Korzystając z międzykontynentalnych połączeń lotniczych, Twoje pociecha może potrzebować dokumentu tożsamości. Jeśli masz zamiar podróżować z pociechą sam niezależnie od tego czy dzielisz prawa do wychowywania z drugim rodzicem czy wychowujesz dziecko samotnie musisz posiadać dokument dający pozwolenie na lot z niemowlakiem od drugiego rodzica. W sytuacji, gdy z dzieckiem lecieć będzie spokrewniony opiekun w trakcie lotu musi bezwzględnie mieć pisemną aprobatę opiekunów oraz upoważnienie do opieki nad maluchem.

Transportowanie dziecka z Katowice do Karlowe Wary

Pociechy poniżej dwóch lat, najczęściej latają na kolanach rodziców. Jeśli w samolocie obok Ciebie jestpuste fotel możesz przypiąć pociechę pasami do fotela lub opłać niemowlakowi miejsce. Możesz wtedy przewozić malucha w foteliku samochodowym.

Rzeczy dziecięcy

Czy dziecko może zabrać bagaż podręczny zależy od linii lotniczych, z usług którego