X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Katowice Katania

już od 1283 zł
06 gru 13 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Katania

Bilety lotnicze Katowice Katania

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
28 mar (nie)
Lufthansa
Katania
04 kwi (nie)
Lufthansa
Katowice
29 mar (pon)
Lufthansa
Katania
04 kwi (nie)
Lufthansa
Katowice
31 mar (śro)
Lufthansa
Katania
04 kwi (nie)
Lufthansa
Katowice
29 mar (pon)
Lufthansa
Katania
05 kwi (pon)
Lufthansa
Katowice
28 mar (nie)
Lufthansa
Katania
03 kwi (sob)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Katowice Katania

Przewodnik po lotach WizzAir Katowice Katania

Odprawa na lotnisku

Podróż samolotem Katowice - Katania linią Wizz Air może być bardzo stresująca, co jest związane także z koniecznością dokonania odprawy. Czy da się przyspieszyć odprawę przed wylotem? Prezentujemy praktyczny przewodnik dla podróżnych.

Nie spóźnij się na samolot

Przed Tobą podróż Katowice - Katania linią Wizz Air? Odprawa to proces, w czasie którego turyści nadają bagaże rejestrowane, a także otrzymują karty upoważniające do wejścia na pokład. Jeśli nie chcesz spóźnić się na samolot, przyjedź na lotnisko na 2,5 godziny przed wylotem. Najpierw należy stawić się przy odpowiedniej bramce i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub paszport a także bilet lotniczy. Potem konieczne jest nadanie bagażu odprawianego, który zostanie przewieziony w luku samolotu. Po wykonaniu tych czynności turysta dostaje kartę pokładową, która zawiera imię i nazwisko, numer lotu oraz data odlotu.

Jak wygląda kontrola bezpieczeństwa

Po otrzymaniu karty pokładowej należy stawić się przy bramce bezpieczeństwa. To tutaj weryfikuje się bagaż podręczny, który przechodzi przez skaner. Pasażer musi także wyjąć metalowe przedmioty - chodzi między innymi o pasek od spodni, monety czy sprzęty elektroniczne - telefon, tablet i przejścia przez bramkę bezpieczeństwa. Czasem konieczne okazuje się zdjęcie butów.

Wejście do samolotu

Po przejściu przez kontrolę podróżny z walizką podręczną może w końcu spokojnie czekać na odlot. Po okazaniu karty pokładowej personel kieruje do specjalnego rękawa lub autobusu transportującego podróżnych do samolotu. Należy również dodać, że obecnie wielu przewoźników, np. na trasie Katowice - Katania pozwala przejść odprawę online, co bardzo upraszcza cały proces.