X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Kavala

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
09 paź 16 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Kavala

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Katowice Kavala

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Kavala

Przewodnik po lotach Katowice Kavala

Czy zapalimy papierosa na trasie Katowice - Kavala

Osoby, które są uzależnione od nikotyny, z pewnością myślą, czy można zapalić w czasie lotu Katowice - Kavala. Trzeba się z tą kwestią zapoznać trochę wcześniej, zwłaszcza że niektóre osoby są pewne, iż będzie im można w samolocie palić e-papierosa. Niezbędne wiadomości odnajdziemy na stronach linii lotniczych, ale także na przeróżnych forach poświęconych tematyce latania.

W samolocie Katowice - Kavala nie możemy palić

Powinniśmy sobie zdawać kwestię z tego, że nie ma znaczenia, czy zakupiliśmy najkorzystniejszy bilet za czy ten naprawdę drogi, nie lecimy samolotem sami. Być może będą z nami dzieci, albo kobiety w ciąży, nie wspominając już o osobach niepalących. Z tego powodu właśnie w samolocie jest kategoryczny zakaz palenia. Nie ma tu znaczenia, czy tanie loty Katowice - Kavala wybraliśmy na stosunkowo krótko trwającą trasę czy może będziemy podróżować przez kilka godzin. Zakaz będzie zawsze ten sam oraz nie podlega on wyjątkom. Dodatkowo, dotyczy on zarówno zwykłych papierosów, jak i e-papierosów, których para też może mieć intensywny aromat.

Co jeżeli w czasie trasy Katowice - Kavala zapalimy?

Jeśli mimo zakazu skusimy się na zapalenie np. w toalecie, to musimy się przygotować na problemy. Także rezerwując tanie loty Katowice - Kavala musimy mieć świadomość, że w toaletach są zainstalowane odpowiednie czujniki, a więc od razu pójdzie informacja, że zapaliliśmy. Za takie zignorowanie zakazu nałożona nam będzie kara finansowa, lub nawet kara więzienia, więc lepiej się namyślić czy faktycznie nie wytrzymamy takiego loty Katowice - Kavala bez nikotyny. Dodatkowo, będziemy wówczas zapisani na czarną listę podróżnych u takiego przewoźnika, a tego na pewno nie chcemy.

Czy mamy prawo przewozić papierosy na linii Katowice - Kavala?

Zastanawiamy się w tym przypadku, czy tak naprawdę możemy przewozić ze sobą papierosy? Tak, nawet tanie loty Katowice - Kavala oferują nam możliwość przewiezienia ze sobą 800 sztuk papierosów, a więc z pewnością będziemy mogli zabrać ze sobą taką ilość, która pomoże nam przetrwać cały urlop bez notorycznej walki z chęcią zapalenia.

Warto się dowiedzieć, jakie są zasady odnośnie palenia papierosów na lotnisku i w samolocie, jak również ich przewożenia. Wówczas z odpowiednim wyprzedzeniem, możemy się nastawić na obostrzenia mające miejsce w czasie latania.