X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Kemi

już od 165 zł
04 mar 11 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Finlandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Finlandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
04 kwi (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
05 kwi (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
03 kwi (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Lappeenranta
06 kwi (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
29 lut (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
01 mar (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
02 mar (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
09 mar (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Berlin
04 mar (śro)
EasyJet Europe
Lot bezpośredni
Helsinki
12 mar (czw)
EasyJet Europe
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Kemi

Przewodnik po lotach Katowice Kemi

Co zawiera polisa turystyczna - wskazówki dla podróżnych

Polisa turystyczna chroni przed nieprzewidzianymi wypadkami, które mogą zdarzyć się w trakcie zagranicznych wakacji. Nie możesz już doczekać się lotu Katowice - Kemi Tornio i rozważasz wykupienie dodatkowej ochrony? Co obejmuje ubezpieczenie podróżne? Sprawdziliśmy, na jakie udogodnienia mogą liczyć turyści.

Czy polisa pokrywa koszty leczenia stomatologicznego oraz zakupu leków

Dostępne na rynku polisy turystyczne pozwalają cieszyć się wycieczkami bez martwienia się o koszty nieprzewidzianych sytuacji - pomagają uporać się z rozmaitymi problemami, takimi jak leczenie szpitalne, poważny uraz, zagubienie walizki czy anulowanie lotu Katowice - Kemi Tornio. Najlepsze rozwiązania pozwalają skorzystać z hospitalizacji, jak również pokrywają koszty konsultacji lekarskich, zakupu środków medycznych, transportu zwłok oraz zapewniają rekompensatę za wystąpienie trwałego uszczerbku na zdrowiu. Lubisz sporty ekstremalne? Pamiętaj o sprawdzeniu, czy polisa pokrywa koszty poszukiwań.

Czego nie zawiera ubezpieczenie turystyczne?

Planujesz podróż Katowice - Kemi Tornio? Jeśli chcesz uzyskać kompleksową ochronę, pomyśl o wykupieniu dodatkowej polisy na bagaż - może się to okazać pomocne w razie zagubienia walizek. Dobrą opcją jest także ubezpieczenie sprzętu elektronicznego - kamery, komputera czy telefonu. Tradycyjne polisy nie zawierają również ubezpieczenia na wypadek powikłań schorzeń przewlekłych, jeśli więc na jakieś cierpisz, to pomyśl o dodatkowej ochronie. Jak wybierać ubezpieczenie turystyczne, żeby się nie rozczarować? Przede wszystkim należy sprawdzić tzw. koszty gwarantowane. Jest to kwota, którą w razie nieszczęśliwego zdarzenia pokryje towarzystwo ubezpieczeniowe. Konieczne jest także dokładne sprawdzenie ogólnych warunków ubezpieczenia.