X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Kiruna

już od

21 cze 28 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Kiruna

Bilety lotnicze Katowice Kiruna

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Kiruna

Przewodnik po lotach Katowice Kiruna

Pierwsza podróż samolotem - poradnik dla turysty

Podróż samolotem zawsze wiąże się ze stresem, zwłaszcza dla pasażerów, którzy nigdy nie podróżowali w ten sposób. Kupiłeś bilety na swój pierwszy lot Katowice - Kiruna i odczuwasz delikatny stres? Przeczytaj nasz poradnik, a dowiesz się wszystkiego, co może się przydać w trakcie lotu.

Nie spóźnij się na lot

Przed wylotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której podróżni nadają bagaże rejestrowane, a także otrzymują od personelu karty upoważniające do wejścia na pokład. Żeby wszystko przebiegło zgodnie z planem, należy stawić się do odprawy około 2 godzin przed odlotem. Jak wygląda odprawa? Turyści muszą przygotować dokumenty tożsamości i udać się do specjalnej bramki. W tym momencie następuje zdanie bagażu rejestrowanego, a podróżny może przejść kontrolę bezpieczeństwa, w czasie której weryfikowana jest m.in. torba podręczna.

Czego nie można przewozić w walizce podręcznej

Jesteś na etapie pakowania się do lotu Katowice - Kiruna i myślisz o tym, jakie rzeczy nie mogą być wnoszone na pokład? Według wewnętrznych regulacji linii lotniczych zabronione są rzeczy stanowiące potencjalne zagrożenie, np. niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - ostrza, brzytwy, strzykawki z igłą, a także sprzęt sportowy - deskorolki czy wędki. Do samolotu nie wniesiesz też noży, brzytw, żyletek, czy śrubokrętów.

Kiedy personel może nie wpuścić pasażera na pokład

Przed Tobą lot Katowice- Kiruna? Zwróć uwagę na to, że przewoźnik może nie wpuścić na pokład osoby znajdującej się pod wpływem alkoholu oraz pasażerów, którzy stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa. Warto pamiętać o tzw. overbookingu, czyli sytuacji, w której linie lotnicze sprzedadzą więcej biletów niż przewidziano miejsc. Także wtedy załoga może wyprosić z pokładu niektórych pasażerów, jednak linie lotnicze są wówczas zobligowane do zwrotu kosztów.