X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Klosters

już od 251 zł
02 paź 09 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
25 paź (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
08 lis (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
26 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
06 paź (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
20 paź (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
24 paź (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Amsterdam
11 lut (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
19 lut (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Amsterdam
11 lut (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
20 lut (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Klosters

Przewodnik po lotach Katowice Klosters

Konieczne ubezpieczenie turystyczne?

Wszystkie wyjazdy zagraniczne to bardzo duże przedsięwzięcie pod względem organizacyjnym. By zmniejszyć związany z tym stres i ochroić się przed niespodziewanymi wydatkami, naprawdę musisz kupić ubezpieczenie turystyczne. Warto wiedzieć, kiedy może się przydać i jakim sposobem można je wykorzystać.

Ubezpieczenie konieczne podczas podróży

Wykupienie polisy przyda się w w wielu sytuacjach, zarówno podczas urlopowania, jak i w czasie lotu. W niektórych momentach okazuje się przydatne na lotnisku, nie tylko jeżeli chodzi o ochronę bagażu, lecz także w różnych innych sytuacjach. Ubezpieczenie obejmie cię ochroną, jeżeli coś ci się przydarzy lub zdarzy się jakaś nieprzyjemna sytuacja. Ponadto, należy ci się odszkodowanie, jeśli samolot będzie opóźniony i w wyiku tej sytuacji będziesz musiał przykładowo kupić miejsce w hotelu.

Pomocne może być także ubezpieczenie od odstąpienia od biletu. W tanich lotach Katowice - Klasztor najczęściej z dużym wyprzedzeniem wykupuje się bilet, z tego względu okazuje się, że w trakcie czekania na wyjazd okaże się coś złego. Towarzystwo ubezpieczeniowe odda ci koszty wydane na bilet, jeżeli naprawdę nie będziesz w stanie lecieć.

Istotne ubezpieczenie bagażu

Żeby czuć się lepiej, warto mieć także ubezpieczenie bagażu. Co prawda jeśli zostanie zniszczony albo zgubiony, wypłacone ci zostanie odszkodowanie od tanich lotów Katowice - Klasztor lub tradycyjnych linii lotniczych. Poza tym dodatkowe świadczenie może okazać się przydatne, a zwrot pokryje wszystkie dodatkow koszty.

W wypadku zniknięcia lub kradzieży bagażu zostaną ci zwrócone środki nie tylko za stracone przedmioty, lecz także za wydatki, które trzeba było ponieść, by dać sobie radę na urlopie bez straconych rzeczy (kolejne ubrania czy preparaty do pielęgnacji. Dzięki temu nie masz powodów do obaw i możesz wybrać się z tanimi lotami Katowice - Klasztor dokąd chcesz.

Linie lotniecze

Obowiązkowo sprawdź, którzy przewoźnicy obsługują trasę Katowice - Klasztor