X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Kluż-Napoka

już od
13 mar 20 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Kluż-Napoka

Bilety lotnicze Katowice Kluż-Napoka

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Kluż-Napoka

Przewodnik po lotach Katowice Kluż-Napoka

Latanie a kwestie zdrowotne – co warto wiedzieć przed lotem Katowice - Cluj Napoca

Coraz więcej ludzi uznaje lot samolotem za najbezpieczniejszy i najszybszy sposób podróżowania na większych odległościach. Na dodatek jest wiele przewoźników i możemy dziś znaleźć tanie loty Katowice - Cluj Napoca, zatem taka podróż nie bywa kosztowna, za to okazuje się wyjątkowo komfortowa. Czasami podróżni mają wątpliwości, czy z niegroźnymi dolegliwościami mogą lecieć samolotem. Warto zapoznać się z wiadomościami dotyczącymi zjawisk zachodzących podczas lotu oraz skutków, jakie niosą one dla kondycji zdrowotnej.

Choroba lokomocyjna podczas rejsu Katowice - Cluj Napoca – jak sobie pomóc?

Sporo osób boryka się z mdłościami podczas podróży i podróżni wybierający tanie loty Katowice - Cluj Napoca nie są w tym miejscu wyjątkiem. Przeważnie nieprzyjemne odczucia związane z lotem ujawniają się tuż po wylocie maszyny, gdy traci się z oczu horyzont ziemi. Na szczęście można łagodzić niemiłe doznania. Przed startem lepiej wystrzegać się ciężkich posiłków oraz mocnej kawy czy herbaty. Nie powinno się też latać z pustym żołądkiem. Przydatna okaże się herbata z imbirem albo lizak o takim smaku. Pomoże także wybór właściwego miejsca w samolocie – za optymalne uznaje się miejsca przy oknie ponad skrzydłem samolotu, bo tam ruchy maszyny są najsłabiej wyczuwalne.

 

Lot Katowice - Cluj Napoca po operacji? Czasami warto poczekać i znaleźć tanie loty Katowice - Cluj Napoca w innym terminie

Miałeś operację, a teraz planujesz rejs samolotem? Najlepiej skonsultować się ze specjalistą, aby wiedzieć, czy lot okaże się bezpieczny dla stanu zdrowia. Tutaj nie ma zasady, wszystko uzależnione jest od tego, co to był zabieg, jak przedstawia się samopoczucie pasażera i ile czasu upłynęło od chwili operacji. Zmiany w ciśnieniu, które występują w samolocie w czasie lotu mogą wpływać negatywnie na rany oraz powodować różne dolegliwości.

Rejs Katowice - Cluj Napoca a ciąża – kiedy najlepiej?

Kwestie zdrowotne powiązane z podróżą samolotem zajmują również przyszłe mamy. Trzeba pamiętać, że najwcześniejszy i trzeci trymestr ciąży nie jest dobrym czasem, by rezerwować tanie loty Katowice - Cluj Napoca  oraz ruszać w podróż. Przewoźnicy przeważnie po 34 tygodniu nie wpuszczają już pań na pokład samolotu. Jeśli zachodzi potrzeba powietrznej podróży, najlepiej wybrać czas między 18 a 24 tygodniem ciąży, a także skonsultować się z lekarzem.

Lekarstwa w bagażu kabinowym w czasie lotu Katowice - Cluj Napoca

W wypadku leków ogólnodostępnych oraz kupowanych z receptą nie obowiązuje limit w bagażu podręcznym i możemy zabrać tyle środków, ile potrzebujemy podczas podróży. Najlepiej zapakować leki do odrębnej saszetki, na przykład foliowej, aby bez kłopotu przejść kontrolę. Czasem warto zabrać ze sobą też dokumentację, ponieważ w niektórych krajach przepisy dotyczące wwozu lekarstw wiążą się z wymogiem potwierdzania ich autentyczności.