X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Katowice Korfu

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
03 paź 10 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Katowice Korfu

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Katowice Korfu

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Katowice Korfu

Przewodnik po lotach Ryanair Katowice Korfu

Kiedy warto kupić bagaż rejestrowany na lot Katowice - Korfu linią Ryanair

Nie jest istotne, czy ktoś korzysta z samolotu pierwszy czy następny raz. Wielu ma taki sam problem: wziąć jedynie bagaż podręczny, czy może jeszcze bagaż rejestrowany? Warto się zastanowić nad tą kwestią, przemyśleć czy rzeczywiście trzeba zabrać tak wiele rzeczy. Jeden i drugi rodzaj bagażu ma zalety i wady, jednak powinniśmy sobie zdać sprawę z tego, że za bagaż lecący w luku bagażowym w przypadku tanich linii lotniczych musimy dodatkowo zapłacić. Bagaż rejestrowany warto wziąć, gdy lecimy na długi urlop albo z całą rodziną. Trzeba też pamiętać, by lot z wliczonym bagażem rejestrowanym lub dokupić go opcjonalnie już podczas rezerwacji. Czasami po wystawieniu biletu niektóre linie doliczają wyższe opłaty bagażowe.

Co jest istotne podczas lotu Katowice - Korfu linią Ryanair?

Głównie musimy pomyśleć, czy bagaż rejestrowany będzie nam rzeczywiście potrzebny. Jeśli udajemy się w niezbyt długą podróż, to ma szansę się okazać, że spokojnie spakujemy się w bagaż podręczny. Jednak udając się na dalszy wyjazd, wyjeżdżając z dziećmi, lub chcąc przewozić rzeczy, których nie możemy zabrać na pokład, będziemy musieli wykupić bagaż rejestrowany albo bilet, który ma go wliczonego w cenie. Loty Katowice - Korfu linią Ryanair mogą być naprawdę tanie, jednak trzeba się zorientować, ile bagażu potrzebujemy i czy linie narzucają dodatkowe opłaty.

Bagaż u różnych przewoźników

Udając się w podróż powinniśmy szukać tej najlepszej propozycji pod względem ceny i wygody. Przez to trzeba patrzeć na spis linii na konkretnej trasie:

W poszczególnych liniach lotniczych rozmiar oraz waga bagażu rejestrowanego mogą się różnić. Dlatego podczas szukania lotu Katowice - Korfu linią Ryanair zwróć na to uwagę. Jeżeli nie nie musisz brać zbyt dużo bagażu, podróżuj po prostu z bagażem podręcznym. Wbrew pozorom wiele się w nim zmieści.

O czym jeszcze powinniśmy wiedzieć o bagażu w lotach Katowice - Korfu linią Ryanair?

Pakując bagaż rejestrowany, musimy wiedzieć, że nie jest to odpowiednie miejsce do wożenia wartościowych rzeczy, jak: dokumenty, pieniądze czy laptop. Niestety, taki bagaż ma szansę się zepsuć w czasie przewozu, albo nawet zgubić, dlatego opłaca się go ubezpieczyć. Warto tu wiedzieć, że wykupując tanie loty Katowice - Korfu linią Ryanair i chcąc zabrać ze sobą dodatkowy bagaż, najlepiej zrobimy jeśli zgłosimy go już przy kupowaniu biletu.

Warto wyszukiwać loty, na których posiadamy zapewnioną krótką trasę pozbawioną przesiadek, gdyż wtedy istnieje niewielka szansa, że bagaż się zagubi. Ale też zaletą posiadania takiego bagażu będzie to, że możemy zabrać więcej rzeczy, i mamy wolne ręce w czasie przesiadki, co również zwiększa komfort podczas lotu.