X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Kos

już od 561 zł
10 sie 17 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice Kos

Bilety lotnicze Katowice Kos

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
11 sie (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Kos
14 sie (pią)
LOT
Katowice
15 sie (sob)
LOT
Kos
22 sie (sob)
LOT
Katowice
04 sie (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Kos
09 sie (nie)
LOT
Katowice
08 sie (sob)
LOT
Kos
15 sie (sob)
LOT
Katowice
04 wrz (pią)
Lufthansa
Kos
06 wrz (nie)
SkyExpress
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Kos

Przewodnik po lotach Katowice Kos

Lekarstwa w bagażu podręcznym - co można przewozić?

Każdy lot samolotem, np. na trasie Katowice - Kos, wiąże się ze stresem, zwłaszcza jeśli borykamy się z problemami zdrowotnymi. Chcesz spakować apteczkę na wyjazd? Przedstawiamy praktyczny poradnik dla turystów!

Apteczka dla turysty

Turyści planujący wycieczkę Katowice - Kos powinni przed wyjazdem zadbać o spakowanie najważniejszych rzeczy - ubrań czy produktów kosmetycznych, ale także uzupełnić turystyczną apteczkę, która przyda się w trakcie podróży. Jakie produkty powinny się w niej znaleźć? Żeby wyjazd przebiegł bez problemu, warto mieć przy sobie pigułki na grypę, plastry oraz środki na problemy żołądkowe. Borykasz się w przewlekłymi chorobami? Pamiętaj, że istnieje grupa produktów, które mogą znaleźć się w bagażu podręcznym - są to między innymi preparaty lecznicze potrzebne pasażerowi podczas podróży. Warto wspomnieć, że nie są one objęte ograniczeniami ilościowymi. W przepisach operatorów lotniczych z reguły wymieniane są medykamenty na receptę i preparaty dostępne ogólnie w aptekach - należą do nich przede wszystkim krople do oczu, płyny i żele, a także roztwory soli fizjologicznej.

Jak przewozić leki

Co ciekawe na pokład samolotu można również wnosić specjalistyczne artykuły - np. zasobniki z tlenem, inhalator, a nawet defibrylator AED. Warto jednak zauważyć, że wnoszone do samolotu na trasie Katowice - Kos środki nie powinny zagrażać bezpieczeństwu innych pasażerów. Jeśli nie jesteś pewny, najlepiej przed wylotem zweryfikuj regulamin przewoźnika, a unikniesz problemów. Przed wejściem do samolotu poinformuj obsługę o wnoszonych wyrobach medycznych. Chcesz przyspieszyć kontrolę? Zapakuj lekarstwa do osobnej torby, a cały proces odbędzie się sprawnie.