X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Koszyce

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Katowice Koszyce

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Katowice Koszyce

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Katowice Koszyce

Przewodnik po lotach Katowice Koszyce

Pierwsza podróż samolotem - poradnik dla turysty

Lot samolotem może być wyjątkowo stresujący, zwłaszcza dla pasażerów, którzy jeszcze nie mieli okazji wzbić się w przestworza. Kupiłeś bilety na swój pierwszy lot Katowice - Koszyce i odczuwasz niepokój? Sprawdź nasz poradnik, a dowiesz się wszystkiego, co może się przydać w trakcie lotu.

Odprawa na lotnisku

Przed wylotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której podróżni nadają bagaże rejestrowane, a także uzyskują od personelu dokumenty upoważniające do wejścia na pokład. Żeby wszystko przebiegło zgodnie z planem, należy stawić się do odprawy około 2,5 godziny przed planowanym startem. Jak wygląda odprawa? Turyści muszą przygotować dokumenty tożsamości i udać się do odpowiedniej bramki. W tym momencie następuje zdanie bagażu rejestrowanego, a pasażer może przejść kontrolę bezpieczeństwa, w czasie której weryfikowana jest m.in. torba podręczna.

Czego nie można przewozić w bagażu podręcznym

Jesteś na etapie przygotowywania się do lotu Katowice - Koszyce i zastanawiasz się, jakie rzeczy nie mogą być wnoszone na pokład? Według regulaminów linii lotniczych zabronione są rzeczy stanowiące potencjalne zagrożenie, np. niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - ostrza, żyletki, skalpele, a także artykuły sportowe - łyżwy czy sprzęt do jazdy konnej. Do samolotu nie wniesiesz też broni, brzytw, golarek, czy narzędzi.

Rekompensata za overbooking

Przed Tobą podróż Katowice- Koszyce? Zwróć uwagę na to, że przewoźnik może nie wpuścić na pokład pasażerów w stanie wskazującym na spożycie alkoholu oraz pasażerów, którzy stanowią zagrożenie dla innych podróżnych. Warto pamiętać o tzw. overbookingu, czyli sytuacji, w której przewoźnik sprzeda więcej biletów niż przewidziano miejsc. Również wówczas personel może wyprosić z samolotu niektórych pasażerów, jednak linie lotnicze są wówczas zobligowane do wypłacenia rekompensaty.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Visp Gstaad

Tanie loty Alexandroupolis San Sebastian De La Gomera

Tanie loty Mons Heviz

Tanie loty Air Berlin Hanoi

Tanie loty Carrickfinn Kardla

Tanie loty Belmullet Rijeka

Tanie loty Reus Nykoping

Tanie loty Bratysława Rota

Tanie loty Montilla Brasov

Tanie loty Vietjet Air wylot z: Ho Chi Minh City