X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice La Palma

już od

08 sie 15 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Katowice La Palma

Bilety lotnicze Katowice La Palma

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice La Palma

Przewodnik po lotach Katowice La Palma

Lot przesiadkowy- uciążliwa konieczność czy ciekawy wariant na tanie loty z Katowice - La Palma?

Planujesz lot do Katowice - La Palma i jedyną dostępną opcją jaką oferująlinie lotnicze jest lot przesiadkowy? Zanim odrzucisz taką opcję, sprawdź nasze porady, że loty transferowe nie są takie straszne. Przede wszystkim należy wytłumaczyć czym jest transferowy. Krótko mówiąc to lot z minimum jedną przesiadką, czasem nazywany jest także kombinowanym, a w trakcie takiej podróży pasażerowie zmieniają maszynę, niezawsze zmiana obejmuje również zmianę organizatora lotu. Po, co organizuje się takie loty z przesiadką? Ponieważ , nie zawsze podróż bez przesiadek z Katowice do wybranego La Palma jest możliwa, zwłaszcza w przypadku tras międzykontynentalnych, bo połączenie bezpośrednie po prostu nie jest obecne w planie. Wtedy pomocne są ogromne węzły komunikacyjne zwane hubami lotniczymi, które oferują więcej kierunków podróży i są lotniskami transferowymi. Jeśli planujesz podróż Katowice - La Palma Twój budżet jest ograniczony a wizja spędzenia kilkunastu godzin na różnych lotniskach Cię nie stresuje, to właśnie opcja przesiadkowa jest dla Ciebie! Zasadniczo loty przesiadkowe kuszą niższą ceną. Jeśli jesteś zapracowany i nie masz dośc dużo czasu lub nie masz pojęcia jak znaleźć i złożyć w całość taki lot odwiedź naszą stronę internetową FRU.PL i skorzystaj z opcji Smart Connection. Jest to skuteczny system, który wyszukuje połączenia przesiadkowena trasie z Katowice do La Palma najbardziej atrakcyjne cenowo,składające się z ofert linii tradycyjnych oraz tanich przewoźników.

Lot tranferowy – odprawa

W trakcie podróży transferowej na samym początku podczas odprawy zaleca się zapytać o ewentualne zmiany w karcie pokładowej. Na tym etapie podróżujący powinien zostać poinstruowany, co do konieczności podejmowania kroków w tym zakresie na lotnisku transferowym. Praktycznie zawsze informacje, które uzyskasz na lotnisku początkowym nie ulegają zmianie. Dobra rada od FRU.PL: zawsze sprawdzaj, czy informacje zawarte na karcie pokładowej zgadzają się z tym, co jest wyświetlane na tablicy informacyjnej na lotnisku. Pomoże Ci to uniknąć niemiłej niespodzianki .

Lot przesiadkowy Katowice - La Palma - czy bagaż rejestrowany dotrze na miejsce?

Bagaż głowny odprawia się w w Katowice i zasadniczo pasażer nie powinien się już nim zajmować do momentu osiągnięcia portu docelowego. Jeśli konieczna jest ponowna odprawa bagażu na lotnisku transferowym, dowiesz się o tym przy pierwszym stanowisku check-in, jakie musisz przejść. Gdy podróż nie jest traktowana jako całość,czyli masz ze sobą więcej niż jeden bilet, bagaż trzeba odprawić raz jeszcze. Zaleca się również sprawdzić kod lotniska na kwicie bagażowym przyczepionym do rejestrowanej walizki, aby nabrać pewności, że na pewno poleci tam, gdzie i Ty. Zanim polecisz w podróż Katowice - La Palma warto przeczytać, z regulaminem konkretnych linii lotniczych co zrobić w przypadku zagubienia bagażu.

Czy w trakcie oczekiwania na kolejny lot podróżny może opuścić lotnisko?

Zostało Ci kilka godzin czasu do kolejnego lotu? W zależności od miejsca, w którym następuje przesiadka możesz je dowolnie wykorzystać. Jeśli jesteś zapalonym globtrotterem, czas w oczekiwaniu na przesiadkę przeznacz na zwiedzanie miasta, w którym mieści się Twoje lotnisko przesiadkowe. Miej na uwadze fakt , że wyjście z lotniska w oczekiwaniu na kolejny lot nie zawsze jest takie oczywiste. Czasem dany kraj wymaga wizy wjazdowej, tak zwanej tranzytowej, uprawniającej do przejazdu przez swój teren. Niektóre kraje nie wymagają tego dokumentu, ale oczekują przebywania na lotnisku krócej niż dobę i posiadania biletu z nazwą lotniska w La Palma. Dlatego przed wylotem warto dokładnie zapoznać się z przepisami obowiązującymi w kraju transferowym. Zasady wjazdu do poszczególnych państw znajdują się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Zobacz jakie linie latają na trasie Katowice - La Palma