X
Ładowanie...

Tanie loty Katowice Lappeenranta

już od 220 zł
10 lip 17 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Finlandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Finlandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
10 lip (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
17 lip (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
13 lip (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
17 lip (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
09 lip (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
16 lip (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
26 lip (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
02 sie (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
05 lip (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
10 lip (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Katowice Lappeenranta

Przewodnik po lotach Katowice Lappeenranta

Co może znaleźć się w bagażu w czasie podróży Katowice - Lappeenranta

Jeżeli mamy lecieć po raz pierwszy, ponieważ w końcu do podróżowania skłoniły nas tanie loty Katowice - Lappeenranta, to z pewnością namyślamy się, co mamy prawo ze sobą wziąć, a czego zabrać nam nie wolno. Dlatego warto spojrzeć do odpowiednich poradników, które na swojej stronie mają przeróżni przewoźnicy. Wówczas mamy możliwość na ten temat zdobyć rzeczywiście sporą wiedzę.

Co mamy prawo mieć w bagażu podręcznym w czasie podróży Katowice - Lappeenranta

Przede wszystkim jesteśmy zainteresowani, co można wziąć ze sobą do samolotu w czasie przelotu Katowice - Lappeenranta? Warto posiadać świadomość, że mamy prawo zabrać trochę jedzenia, jeśli będzie ono zapakowane przez producenta. W dodatku mamy możliwość wziąć trochę płynów, ale nie przekraczającą 1 litr, a dodatkowo muszą być w butelkach do 100 mililitrów. Te płyny muszą być spakowane wspólnie, w przezroczystym worku, bo wtedy łatwiej będziemy mogli przejść przez odprawę. I nie będzie miało tu znaczenia, czy wybieramy regularne linie czy tanie loty Katowice - Lappeenranta, tego rodzaju obostrzenia będą nas obowiązywały wszędzie.

W czasie lotu Katowice - Lappeenranta leki możemy mieć

Nawet jeżeli zdecydujemy się wykupić bilet na naprawdę tani lot za , to i tak musimy mieć świadomość, że leki na pokład samolotu mamy prawo wnieść. Zarówno te, które są dostępne bez recepty jak np. syrop na kaszel, jak również te na receptę. Przy tych drugich warto jednak mieć zaświadczenie od lekarza. Rzecz jasna możemy mieć ich ze sobą tyle, ile rzeczywiście potrzebujemy w czasie podróży, a więc jeżeli czeka nas trwająca krótko wyprawa , to nie powinniśmy zabierać więcej, niż jesteśmy w stanie wykorzystać.

Co do luku bagażowego?

Jeśli pragniemy na przelot Katowice - Lappeenranta wziąć więcej płynów, lub chcemy zabrać coś ostrego, to trzeba to zapakować do bagażu rejestrowanego. Wtedy będzie to leciało w luku bagażowym i będziemy mogli to przetransportować, nawet jeśli zarezerwujemy tanie loty Katowice - Lappeenranta. Musimy jednak wiedzieć, że bez względu na to, do jakiego bagażu je spakujemy. Nie będziemy mogli zabrać ze sobą rzeczy łatwopalnych i wybuchowych, a to znaczy, że w domu powinny zostać wszelkiego typu butle z gazem oraz latarki gazowe.

Warto sprawdzić jakiego rodzaju obostrzenia w odniesieniu do walizek posiadają tanie loty Katowice - Lappeenranta i inne linie lotnicze. Im więcej się na ten temat dowiemy, tym mniej przedmiotów będziemy musieli wyciągnąć z walizki w czasie odprawy oraz pozostawić na lotnisku.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Porto Wilno

Tanie loty Yllasjarvi Borlange

Tanie loty Mali Losinj Kuressaare

Tanie loty Altenrhein Valladolid

Tanie loty Enontekio Sztokholm

Tanie loty Gossau Sg Naxos

Tanie loty Marsylia Odessa

Tanie loty Adana Janbu

Tanie loty Frankfurt Kolonia

Tanie loty Air Antilles Express wylot z: Cayenne

Tanie loty Honolulu Zurych